Dovolená a zájezdy Eretria

Více o destinaci Eretria

Půvabné městečko Eretria na jihozápadě ostrova má pobřežní kolonádu, lemovanou restauracemi, tavernami, bary a obchůdky. Na přilehlé pláži Malakonta Beach pod dominantou hory Kastelli lze provozovat celou řadu vodních sportů.Starověká Eretria patří k nejzajímavějším historickým místům na ostrově Evia. Při archeologických vykopávkách zde bylo nalezeno mnoho vzácných artefaktů, které jsou uloženy v Archeologickém muzeu v hlavním městě ostrova Chalkidě. Na severozápadě města najdete zříceniny jako například pozůstatky divadla s neobvyklou chodbou pod jevištěm, v centru města pak základy Apollonova chrámu a starověké agory.Transfer z letiště v Athénách trvá asi 1 hodinu a 40 minut.

Více o Eretria

Dovolená Eretria

Půvabné městečko Eretria na jihozápadě ostrova má pobřežní kolonádu, lemovanou restauracemi, tavernami, bary a obchůdky. Na přilehlé pláži Malakonta Beach pod dominantou hory Kastelli lze provozovat celou řadu vodních sportů.
Starověká Eretria patří k nejzajímavějším historickým místům na ostrově Evia. Při archeologických vykopávkách zde bylo nalezeno mnoho vzácných artefaktů, které jsou uloženy v Archeologickém muzeu v hlavním městě ostrova Chalkidě. Na severozápadě města najdete zříceniny jako například pozůstatky divadla s neobvyklou chodbou pod jevištěm, v centru města pak základy Apollonova chrámu a starověké agory.

Transfer z letiště v Athénách trvá asi 1 hodinu a 40 minut.


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.
V sezóně 2021 je nabídka výletů vzhledem k ochranným opatřením v souvislosti s Covid -19 omezena.