Dovolená a zájezdy Agia Triada

Více o destinaci Agia Triada

Agia Triada je přímořské městečko v zálivu Thermaikos, asi 20 kilometrů na jih od Thessaloniki. Díky tomu je oblíbeným cílem víkendových pobytů u moře a to nejen pro obyvatele Thessaloniki. Pisečnou pláž lemují taverny a kavárny nachází se tu řada hotelů různých kategorií i apartmánové domy..

Více o Agia Triada

Dovolená Agia Triada

Agia Triada je přímořské městečko v zálivu Thermaikos, asi 20 kilometrů na jih od Thessaloniki. Díky tomu je oblíbeným cílem víkendových pobytů u moře a to nejen pro obyvatele Thessaloniki. Pisečnou pláž lemují taverny a kavárny nachází se tu řada hotelů různých kategorií i apartmánové domy.

.

Vergina


Tématický výlet za poznáním Makedonie. Navštívíte slavnou Verginu, kde byly teprve před 30 lety odkryty neporušené královské hrobky, považované za místo posledního odpočinku Filipa II, otce Alexandra Velikého. Na místě archeologických nálezů stojí moderní muzeum s cennými exponáty, vybudované ve tvaru mohyly, jež kryla hrobky po staletí.
Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.