Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Palubní catering
Zavazadla 23 kg na pravidelných linkách
Lze dokoupit stravování
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku

Popis hotelu

Poloha

Oblíbený hotel Roussos Beach lze doporučit pro všechny věkové kategorie. Má ideální polohu přímo na plážové promenádě v Kamari, jen 30 metrů od pláže. Centrum letoviska s tavernami, kavárničkami a obchody je v dosahu 50 metrů.

Vybavení hotelu

Pěkný sladkovodní bazén se sluneční terasou a pool barem, kde je beplatné wifi připojení. Lehátka a slunečníky jsou klientům k dispozici bezplatně. K vybavení hotelu Roussos Beach patří restaurace, lobby bar a televizní místnost.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, s rádio, lednička, balkón nebo terasa. Možnost pronájmu trezoru za poplatek.

Stravování

Rozšířená kontinentální snídaně.
K ubytování se snídaní lze doobjednat na celý pobyt obědy nebo večeře, popřípadě obojí. V restauraci Atmosphere v Kamari je stravování poskytováno od 12.00 do 24.00 hodin. Obědy i večeře se skládají ze 4 chodů - pečiva s pomazánkou, předkrmu nebo salátu, hlavního jídla a desertu - zákusku, ovoce nebo zmrzliny.

Popis pokojů


Dvoulůžkové pokoje

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, s rádio, lednička, balkón nebo terasa. Možnost pronájmu trezoru za poplatek.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • odlety v úterý letenky v nejnižší knihovací třídě Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • odlety ve středu a v sobotu s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • odlety ve čtvrtek a v neděli Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfer,
  • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 2.6. do 6.10.2020,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Kamari

Kamari je nejpopulárnější letovisko ostrova Santorini, kde se líbí klientům všech generací. Dovolená Santorini Kamari je ideální pro pobytové zájezdy. Kamari se rozkládá se na východní části Santorini kolem dva kilometry dlouhé oblázkové pláže s tmavým sopečným pískem. Vstup do moře je zde kamenitý a poměrně prudký, doporučujeme proto obuv do vody. Plážovou promenádu letoviska Kamari lemuje řada řeckých taveren, restaurací, obchůdků, kaváren, barů a diskoték. Nedaleko letoviska Kamari nad skalnatými svahy Messa Vouno se nacházejí vykopávky hlavního města starověké Thiry. Keramiku, mince a další artefakty, které zde byly nalezeny, si můžete prohlédnout v Archeologickém muzeu v hlavním městě ostrova. Z Kamari je lodní spojení do letoviska Perissa, které téměř navazuje na Perivolos a je tak nejdelší pláží na Santorini. Spojení do hlavního města Thira zajišťují místní autobusové linky.

Transfer z letiště asi 15 minut. Více informací o Kamari