Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Palubní catering
Zavazadla 23 kg na pravidelných linkách

Popis hotelu

Poloha

Pěkný komplex lemovaný nízkými palmami je součástí plážového klubu v Perivolosu. Nachází se přímo na pobřežní promenádě, jen 50 metrů od pláže, kde je možnost provozování vodních sportů včetně školy potápění. Živé centrum letoviska Perissa je vzdáleno asi 10 minut chůze, 100 metrů od komplexu se nachází zastávka linkového autobusu.

Vybavení hotelu

V pěkně upraveném areálu s trávníkem se nachází sladkovodní bazén, u něhož jsou slunečníky a lehátka klientům k dispozici bez poplatku, na pláži za poplatek. Na pláži možnost provozování plážového volejbalu.

Ubytování

Pěkně zařízená klimatizovaná studia pro 2–3 osoby mají prostornou obývací ložnici s kuchyňským koutem, ledničku, kávovar, koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, satelitní televizi a balkon nebo terasu.

Stravování

Bez stravy, možnost dokoupení obědů nebo večeří.

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • odlety v úterý letenky v nejnižší knihovací třídě Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • odlety ve středu a v sobotu s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • odlety ve čtvrtek a v neděli Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfer,
  • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 2.6. do 6.10.2020,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Perivolos

Malé letovisko, navazující na Perissu, nabízí sportovní centrum, kde je nejširší výběr vodních sportů na ostrově. Podél velmi pěkné písečné pláže s tmavým pískem a prudším vstupem do moře se nachází kromě několika restaurací a obchůdků mnoho plážových barů, které nabízí občerstvení u moře při poslechu hudby. V srpnu je Perivolos často navštěvovaný mladými lidmi, kterým je určená hudební produkce místních plážových barů. V letovisku je živo hlavně přes den, večer utichá. Milovníci noční zábavy odjíždějí do sousední Perissy nebo do hlavního města.

Transfer z letiště asi 30 minut. Více informací o Perivolos