Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Pro rodiny s dětmi
Vhodné pro rodiny se 3 dětmi
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Možnost pronájmu kol
Dětské hřiště
Wifi

Popis hotelu

Poloha

San Giorgios Maisonettes se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova, v klidné části jinak živého letoviska Laganas , přibližně 750 metrů od pláže a 300 metrů od centra letoviska s tavernami, restauracemi, bary a obchody. Autobusová zastávka 300 metrů od hotelu. Letiště 7 kilometrů.

Popis hotelu

Komplex San Giorgios Maisonettes postavený v krásné zahradě je vynikající volbou pro rodiny nebo páry, které chtějí během své dovolené skutečné pohodlí a soukromí. Komplex s velmi příjemnou rodinnou atmosférou tvoří sedm moderně zařízených patrových mezonetů. Vzhledem k velmi omezené kapacitě ubytování jsou všechny rezervace na vyžádání. Prostorné mezonety nabízejí ubytování až pro 7 osob.

Pláž & bazény

písečná pláž přibližně 750 metrů,
prostorný bazén, venkovní sprchy a toalety,
slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek

Vybavení hotelu

bazén,
pergola s barbecue příslušenstvím,
parkoviště

Ubytování

klimatizované, moderně zařízené mezonetové apartmány pro 2-7 osob s vybaveným kuchyňským koutem,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů,
smart TV, trezor, wifi,
úklid a výměna ručníků každý druhý den, výměna povlečení 2 x týdně,
žehlička a žehlicí prkno,
balkón nebo terasa s venkovním posezením

Stravování

kontinentální snídaně evropská, anglická nebo italská, formou à la carte, servírovaná v mezonetu

Sport & zábava

na vyžádání možnost zajištění pronájmu lodí, aut, jízdních kol, skútrů a motorek

Pro děti a juniory

dětské hřiště

Internetové připojení

wifi zdarma

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Standard mezonet

Interiér přízemí cca 45 m² a patro cca 55 m² , přízemí s obývací ložnicí s plně vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou, dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a topinkovačem, jídelní kout, rozkládací pohovka pro 2 osoby, WC, v patře oddělená ložnice s manželskou postelí, SAT TV, koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, wifi, balkón. Max.obsazenost 4 dospělé osoby.

Exclusive mezonet

Interiér přízemí cca 60 m² a patro cca 60 m² , přízemí s obývací ložnicí s plně vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou, dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a topinkovačem, jídelní kout, rozkládací pohovka pro 2 osoby, WC, v patře oddělená ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, SAT TV, koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, wifi, balkón. Max.obsazenost 6 dospělých osob.

Superior mezonet

Interiér přízemí cca 60 m² a patro cca 60 m² , přízemí s obývací ložnicí s plně vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou, dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a topinkovačem, jídelní kout, rozkládací pohovka pro 2 osoby, možnost přistýlky pro 1 osobu, WC, v patře oddělená ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, SAT TV, koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, wifi, balkón. Max.obsazenost 7 dospělých osob.

Deluxe Superior mezonet

Interiér přízemí cca 65 m² a patro cca 65 m² , přízemí s obývací ložnicí s plně vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou, dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a topinkovačem, jídelní kout, rozkládací pohovka pro 2 osoby, , WC, v patře oddělená ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovkou pro 2 osoby a další pohovkou pro 1 osobu, SAT TV, koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, wifi, balkón. Max.obsazenost 7 dospělých osob.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • asistence zástupce cestovní kanceláře,
 • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • transfery,
 • připojištění – bližší informace zde,
 • místní taxu,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám

Informace o destinaci

Letovisko Laganas

Nejoblíbenější a nejrušnější letovisko v zátoce na jihovýchodním pobřeží ostrova Zakynthos má krásnou, 9 kilometrů dlouhou pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, který je vhodný i pro malé děti. Laganas, vzdálený asi 8 kilometrů od hlavního města, nabízí živý společenský život s nepřeberným množstvím barů, diskoték, kaváren, taveren a obchůdků. V přístavu Laganas si lze pronajmout motorové čluny a šlapadla. Zajímavostí letoviska je výskyt chráněného druhu želv Caretta-caretta, kterým se v zátoce s neporušenou přírodou na Zakynthosu velmi dobře daří. Kvůli jejich ochraně nejsou v některých částech letoviska povoleny vodní sporty. Pláže Laganasu jsou v sezóně poměrně plné, stačí se však vydat jen pár set metrů východním směrem a budete mít pláž jen pro sebe. Laganas má pravidelné autobusové spojení s okolními letovisky a hlavním městem ostrova Zakynthos.
Transfer z letiště asi 15 minut. Více informací o Laganas