Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Palubní catering
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Vodní sporty a potápění
Wifi
Privátní bazény
Room servis 24 hodin denně
Poblíž hlavního města

Popis hotelu

Poloha

Luxusní resort ve stylu kykladské architektury byl vybudován na mimořádně krásném místě. Rozkládá se v mírném svahu nad přírodním výběžkem, který vytváří malebný záliv se soukromou 150 metrů dlouhou písečnou pláží. Nachází se u vesničky Ornos, jen 3 kilometry od hlavního města. Vzhledem k vysokému standardu služeb i architektonickému provedení je zařazen do The Luxury Collection Starwood Hotels & Resorts.

Vybavení hotelu

Velká pozornost je věnována úrovni stravovacích služeb. V hlavní restauraci Colonial u bazénu si můžete vychutnat snídani, oběd nebo večeři s výhledem na okouzlující přírodní scenérie.
Na pláži jsou kromě nápojů k osvěžení a drobného občerstvení nabízeny zejména čerstvé ryby a speciality řecké kuchyně. Vybrané speciality středomořské kuchyně a široký sortiment vín nabízí pro romantické večeře ve dvou restaurace Marine club s výhledem na moře a špičkovou obsluhou.
Součástí pečlivě udržovaného komplexu s přátelskou atmosférou jsou dva bazény s vířivkami, dětský bazén, dětské hřiště, fitness centrum, kde lze zajistit dohled trenéra, sauna a jacuzzi. Pro sportovně založené klienty jsou k dispozici tenisové kurty s večerním osvětlením, působí tu i zkušený instruktor, na pláži možnost využití nabídky vodních sportů. Slunečníky, lehátka a plážové osušky jsou poskytovány v celém areálu zdarma. Recepce zajišťuje nepřetržitý room servis, hotel má soukromou marinu, heliport a parking.
Součástí areálu je i minimarket a butik s nabídkou elegantního oblečení, plavek i módních doplňků.

Ubytování

Klimatizované elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, SAT/TV, minibar, trezor a balkón nebo terasa s panoramatickým výhledem na moře. Pro rodiny na vyžádání propojené pokoje a dětské postýlky. Hotel nabízí také ubytování v suitách a vilách se soukromými bazény.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Relaxace & wellness

Lázeňské centrum Lotus spa a jeho zkušený profesionální tým nabízí různé typy tradičních i moderních metod relaxačních masáží i řadu omlazujících kúr. Kosmetické služby s využitím řecké přírodní kosmetiky doplňuje kadeřnictví.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkový pokoj superior

Maximální obsazenost 2 dospělé osoby a dítě do dvou let, částečný výhled na moře


Dvoulůžkový pokoj superior s výhledem na moře

Maximální obsazenost 2 dospělé osoby a dítě do dvou let


Dvoulůžkový pokoj deluxe

Ložnice s obývací částí a pohovkou nebo křesly, mramorová koupelna, výhled na moře, maximální obsazenost 2 dospělé osoby + dítě


Dvoulůžková suita klasik

Ložnice s obývací částí, výhled na moře.


Deluxe suita

Ložnice a oddělený obývací pokoj, výhled na moře.


Dvouložnicová suita

Jedna ložnice s obývací částí v přízemí, druhá ložnice se dvěma lůžky v patře, dvě mramorové koupelny, tři balkony, výhled na moře.


Suita deluxe privátní bazén

Ložnice a obývací pokoj oddělený posuvnými dveřmi, dvě mramorové koupelny, jedna se sprchou, privátní bazén, výhled na moře.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky Praha – Athény - Mykonos a zpět v optimální knihovací třídě, váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
  • transfery,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • služby delegáta,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.
Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Ornos

Pláž Ornos v širokém zálivu na jihovýchodě ostrova Mykonos je chráněna před severními větry meltemi a díky tomu často využívána k ukotvení jachet. Dovolená Mykonos Ornos v širokém zálivu s jemným zlatým pískem a příjemně vyhřátou mořskou vodou nabízí pohodu a relaxaci. Podél pobřeží letoviska Ornos jsou kromě několika hotelů i restaurace a obchody s potravinami. Ornos má pravidelné autobusové spojení s hlavním městem Mykonos, vzdáleným necelé 3 kilometry.
Transfer z letiště asi 20 minut. Více informací o Ornos