Cena za osobu od: 26 390 Kč | 04.06. / 4 dny
Snídaně
Přímo na pláži
Vhodné pro rodiny se 3 dětmi
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Wifi

Popis hotelu

Poloha

Santorini Crystal Blue Suites se nacházejí na pláži Kamari s černým sopečným pískem, ve stínu hory Mesa Vouno, pouhých 8 kilometrů od hlavního města Fira, 5 kilometrů od letiště a 10 kilometrů od centrálního přístavu ostrova Athinios.

Popis hotelu

Santorini Crystal Blue Suites nabízejí ubytování v 16 nově zrekonstruovaných suitách v luxusním prostředí. Vychutnejte si místní speciality a víno v hotelové restauraci, nebo osvěžující nápoje a koktejly na pláži.

Pláž & bazény

písečná pláž s černým pískem přímo u hotelu, plážový servis,
venkovní bazén s vířivkou
lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma

Vybavení hotelu

24hodinová recepce,
restaurace, bar,
room servis

Ubytování

klimatizované suity až pro 5 osob s kuchyňským koutem,
vybavení pro přípravu instantní kávy a čaje,
koupelna s WC, elektronická osobní váha, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, plážové osušky,
SAT TV, wifi, telefon, trezor velikosti laptopu,
balkón nebo terasa

Stravování

snídaně formou bufetu

Internetové připojení

wifi zdarma

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Studio suita/ Studio suita s výhledem na moře

Obývací ložnice s dvěma vestavěnými samostatnými lůžky nebo vestavěnou king size bed, s kuchyňským koutem s ledničkou, dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, vybavením pro přípravu instantní kávy a čaje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, osobní elektronická váha, pantofle a plážové osušky, wifi, balkón nebo terasa. Max.obsazenost 3 dospělé osoby.

Apartmánová suita

Obývací ložnice pro 2 osoby s kuchyňským koutem s ledničkou, dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, vybavením pro přípravu instantní kávy a čaje, samostatná ložnice s manželskou postelí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, osobní elektronická váha, pantofle a plážové osušky, wifi, balkón s výhledem na bazén nebo do zahrady. Max.obsazenost 4 dospělé osoby.

Apartmánová suita boční výhled na moře

Obývací ložnice pro 2 -3 osoby s kuchyňským koutem s ledničkou, dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, vybavením pro přípravu instantní kávy a čaje, samostatná ložnice s manželskou postelí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, osobní elektronická váha, pantofle a plážové osušky, wifi, balkón nebo terasa s bočním výhledem na moře a bazén. Max.obsazenost 5 dospělých osob.

VIP apartmánová suita výhled na moře

Obývací ložnice pro 2 osoby s kuchyňským koutem s ledničkou, dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, vybavením pro přípravu instantní kávy a čaje, samostatná ložnice s manželskou postelí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, osobní elektronická váha, pantofle a plážové osušky, wifi, balkón s venkovním Jacuzzi a výhledem na Egejské moře. Max.obsazenost 5 dospělých osob.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • odlety v úterý a v pátek letenky Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • odlety ve čtvrtek a v sobotu letenky s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • transfer,
 • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 4.6. do 27.9.2024,
 • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • místní taxu,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedených pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů.
Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování.
Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Kamari

Kamari je nejpopulárnější letovisko ostrova Santorini, kde se líbí klientům všech generací. Dovolená Santorini Kamari je ideální pro pobytové zájezdy. Kamari se rozkládá se na východní části Santorini kolem dva kilometry dlouhé oblázkové pláže s tmavým sopečným pískem. Vstup do moře je zde kamenitý a poměrně prudký, doporučujeme proto obuv do vody. Plážovou promenádu letoviska Kamari lemuje řada řeckých taveren, restaurací, obchůdků, kaváren, barů a diskoték. Nedaleko letoviska Kamari nad skalnatými svahy Messa Vouno se nacházejí vykopávky hlavního města starověké Thiry. Keramiku, mince a další artefakty, které zde byly nalezeny, si můžete prohlédnout v Archeologickém muzeu v hlavním městě ostrova. Z Kamari je lodní spojení do letoviska Perissa, které téměř navazuje na Perivolos a je tak nejdelší pláží na Santorini. Spojení do hlavního města Thira zajišťují místní autobusové linky.

Transfer z letiště asi 15 minut. Více informací o Kamari