Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
U nádherné pláže
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Plážové osušky
Wifi
Možnost ubytování v apartmánech

Popis hotelu

Poloha

Areál Santorini Reflexions Sea se nachází přímo na plážové promenádě, jen 50 metrů od známé sopečné pláže v Kamari, v dosahu místních taveren a barů. Letiště je vzdálené 10 kilometrů, hlavní město Thira 15 kilometrů.

Popis hotelu

Krásný komplex studií a apartmánů Santorini Reflexions Sea postavených v tradičním ostrovním stylu v pěkně upravené zahradě s buganviliemi, jasmíny a kaktusy. Při jeho výstavbě byly použity červené a černé lávové kameny, které kontrastují s čistě bílými zdmi.

Pláž & bazény

sladkovodní bazén s jacuzzi,
osušky zdarma,
slunečníky a lehátka na pláži za poplatek

Vybavení hotelu

designový sladkovodní bazén s jacuzzi,
snack bar a terasa pro podávání snídaní,
půjčovna aut a motocyklů

Ubytování

klimatizovaná studia pro 2 osoby,
obývací ložnice s kuchyňským koutem,
koupelna se sprchovým koutem a WC,
vysoušeč vlasů, SAT/TV,
lednice, varná konvice,
trezor, balkón nebo terasa,
pro 2-4 osoby je zajišťováno ubytování v apartmánu s oddělenou ložnicí

Stravování

snídaně formou bufetu v komplexu Santorini Reflexions Sea

Internetové připojení

wifi ve veřejných prostorách hotelu bez poplatku

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Studio klasik

Individuálně klimatizovaná studia pro 2 osoby mají obývací ložnici s kuchyňským koutem, ledničkou a varnou konvicí, SAT/TV, koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, trezor, balkón nebo terasu.

Executive apartmán

Individuálně klimatizované apartmány pro 2 – 4 osoby mají obývací ložnici s kuchyňským koutem, ledničkou a varnou konvicí, SAT/TV, koupelnu s hydromasážní vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, trezor, balkón nebo terasu.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • odlety v úterý letenky v nejnižší knihovací třídě Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • odlety ve středu a v sobotu s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • odlety ve čtvrtek a v neděli Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfer,
  • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 2.6. do 6.10.2020,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Kamari

Kamari je nejpopulárnější letovisko ostrova Santorini, kde se líbí klientům všech generací. Dovolená Santorini Kamari je ideální pro pobytové zájezdy. Kamari se rozkládá se na východní části Santorini kolem dva kilometry dlouhé oblázkové pláže s tmavým sopečným pískem. Vstup do moře je zde kamenitý a poměrně prudký, doporučujeme proto obuv do vody. Plážovou promenádu letoviska Kamari lemuje řada řeckých taveren, restaurací, obchůdků, kaváren, barů a diskoték. Nedaleko letoviska Kamari nad skalnatými svahy Messa Vouno se nacházejí vykopávky hlavního města starověké Thiry. Keramiku, mince a další artefakty, které zde byly nalezeny, si můžete prohlédnout v Archeologickém muzeu v hlavním městě ostrova. Z Kamari je lodní spojení do letoviska Perissa, které téměř navazuje na Perivolos a je tak nejdelší pláží na Santorini. Spojení do hlavního města Thira zajišťují místní autobusové linky.

Transfer z letiště asi 15 minut. Více informací o Kamari