Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Hotel jen pro dospělé
Nádherné výhledy
Městský hotel
Wifi
Klidné místo v dosahu centra

Popis hotelu

Poloha

Santorini Reflexions Volcano je situovaný přímo v hlavním městě ostrova Santorini, má skvělou polohu u kostela sv. Jannise, jednoho z nejfotografovanějších míst ostrova, odkud jsou nádherné výhledy na moře, okolní ostrovy a nezapomenutelné západy slunce. Vzdálenost k pláži je 6 kilometrů.

Popis hotelu

Postavený v unikátním ostrovním architektonickém stylu ve třech úrovních podél kaldery.

Pláž & bazény

vnitřní bazén s jacuzzi, u kterého jsou hotelovým hostům poskytovány osušky

Vybavení hotelu

snack bar, lobby,
wifi připojení ve veřejných prostorách hotelu bez poplatku,
možnost využití služeb hotelové prádelny za poplatek

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle,
SAT/TV, trezor, minibar a balkón nebo terasa,
každý z hotelových pokojů je individuálně architektonicky i stylově zařízený

Stravování

snídaně formou bufetu

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Low Cost pokoj

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, trezor, minibar. Velké okno s výhledem na moře, bez balkónu. Klienti mohou míst svůj privátní stůl na hotelové terase s překrásným výhledem na vulkán. Každý z hotelových pokojů je individuálně architektonicky i stylově zařízený.

Dvoulůžkový pokoj

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, trezor, minibar a balkón nebo terasa. Každý z hotelových pokojů je individuálně architektonicky i stylově zařízený.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • odlety v úterý letenky v nejnižší knihovací třídě Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • odlety ve středu a v sobotu s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • odlety ve čtvrtek a v neděli Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfer,
  • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 2.6. do 6.10.2020,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Thira (Firá)

Hlavní město Thira, vybudované na stěnách sopečného kráteru, je typickou ukázkou kykladské architektury. Z dálky připomíná bílá vlaštovčí hnízda, zblízka má pitoreskní vzhled s klikatými, kameny dlážděnými uličkami, neobvyklými domy, kostelíky, schůdky a patii. Ze všech míst Thiry je fascinující výhled na Egejské moře, zvláště na západ slunce. Po celý den až do nočních hodin je tu otevřeno nesčetné množství obchodů a obchůdků, butiků, restaurací, taveren, kaváren i barů. Do přístavu přes den připlouvají lodě s výletníky z ostatních kykladských ostrovů, v podvečer už celé město patří jen těm, kdo na ostrově tráví svoji dovolenou. Z přístavu Athinios pod Thirou vede do města 588 schodů, lze také vyjet lanovkou nebo je možné využít zdejší zvláštní atrakce a nechat se nahoru vyvézt na hřbetě oslíka. Pláže jsou z hlavního města vzdáleny asi 8 kilometrů a jezdí se k nim místní autobusovou dopravou, která spojuje všechna zajímavá místa ostrova – Akrotiri, Perissu, Oiu a Monolithos.

Transfer z letiště asi 10 minut. Více informací o Thira (Firá)