Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Lze dokoupit klimatizaci
Klidné místo v dosahu centra

Popis hotelu

Poloha

Apartmánový dům na Rhodosu v letovisku Faliraki se nachází asi 500 metrů od pláže a centra letoviska. V docházkové vzdálenosti se nachází obchody, restaurace, taverny, kavárny a lékárna i autobusová zastávka místní linky zajišťující spojení s hlavním městem Rhodos. Známá bar street ve Faliraki je vzdálená 3 minuty chůze.

Ubytování

Velmi pěkně zařízená studia pro 2 - 3 osoby mají obytnou ložnici s kuchyňským koutem a ledničkou, koupelnu s WC, Sat/TV a terasu nebo balkón. Možnost dokoupení klimatizace za 7 Euro/den, v případě zájmu doporučujeme zajistit již při rezervaci zájezdu.Wifi bez poplatku, kvalita spojení kolísavá.

Stravování

bez stravy

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku
  • transfery,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Faliraki

Faliraki jedno z nejrušnějších letovisek ostrova Rhodos, leží 15 kilometrů jihovýchodně od hlavního města. Celá oblast je oblíbená především pro své nádherné, několik kilometrů dlouhé smíšené písečné a oblázkové pláže s průzračně čistým mořem. Dovolená Rhodos Faliraki nabízí ideální možnosti pro provozování vodních sportů včetně surfování, nachází se tu i i velký aquapark . Faliraki je proslulé množstvím barů, restaurací, kaváren a diskoték, kde noční život utichá až k ránu. Mezi Faliraki a hlavním městem Rhodos je po celou sezónu dobré autobusové spojení.
Transfer z letiště asi 20 minut. Více informací o Faliraki