Dovolená a zájezdy Ostrov Praslin

Více o destinaci Ostrov Praslin

Praslin, druhý největší ostrov Seychel, nabízí kromě fantastických pláží s jemným pískem, jako je Anse Lazio , také civilizací dosud neporušenou přírodu. Největším lákadlem je místní pralesní rezervace v údolí Vallée de Mai, chráněná Unescem. Kromě mnoha vzácných živočichů a rostlin se tu nachází i více než 7000 kokosových palem Coco de Mer s plody, jejichž tvar připomíná ženský klín. Praslin měří na délku asi 10 kilometrů a leží 45 kilometrů na severovýchod od Mahé. Cesta lodí na ostrov trvá zhruba jednu hodinu, letadlem asi 15 minut.

Více o Ostrov Praslin

Dovolená Ostrov Praslin

Praslin, druhý největší ostrov Seychel, nabízí kromě fantastických pláží s jemným pískem, jako je Anse Lazio , také civilizací dosud neporušenou přírodu. Největším lákadlem je místní pralesní rezervace v údolí Vallée de Mai, chráněná Unescem. Kromě mnoha vzácných živočichů a rostlin se tu nachází i více než 7000 kokosových palem Coco de Mer s plody, jejichž tvar připomíná ženský klín.

Praslin měří na délku asi 10 kilometrů a leží 45 kilometrů na severovýchod od Mahé. Cesta lodí na ostrov trvá zhruba jednu hodinu, letadlem asi 15 minut.

Nabízená pobytová místa - Ostrov Praslin


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.

Orientační ceny pronájmu auta


Cestovní kancelář Greece Tours nezprostředkovává pronájem aut a nenese za něj zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka pronájmu aut i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.