Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Palubní catering
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Přímo na pláži
Rodinné pokoje
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Plážové osušky
Vodní sporty a potápění
Možnost pronájmu kol
Dětské hřiště
Wifi
Wellness

Popis hotelu

Poloha

Komplex s přátelskou atmosférou patří k hotelu St.George, jehož vybavení je hostům kromě hotelové restaurace plně k dispozici. Je situovaný přímo u písčité pláže Chlorakas s kamenitými útesy, pouhých 5 kilometrů od malebného přístavu Paphos a nabízí luxusní ubytování ve studiích a rodinných suitách.

Vybavení hotelu

Venkovní a vnitřní vyhřívaný bazén, dětský bazén, jacuzzi, sauna, parní lázně, tělocvična s prostorem pro cvičení aerobiku, stolní tenis, volejbalové a basketbalové hřiště, biliár, šipky, možnost pronájmu jízdních kol. Slunečníky a lehátka jsou u bazénů poskytovány zdarma, stejně jako plážové osušky. Pool bar v hotelu St. George Gardens nabízí kromě nápojů i skvělou pizzu a těstoviny. Na pláži možnost provozování vodních sportů.
Restaurace, lobby s panoramatickým výhledem na moře, ve veřejných hotelových prostorách vysokorychlostní internetové připojení, minimarket.
Dětský klub nabízí animační program pro různé věkové kategorie, k dispozici je dětem také hřiště.

Ubytování

Klimatizovaná studia pro 2-3 osoby s dvoulůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky a pohovkou v obývací části, ložnice je od obývací části oddělena posuvnými dveřmi, kuchyňský kout s malou ledničkou, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio, SAT/TV, trezor, balkón nebo terasa. Možnost pronájmu dětských postýlek.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive.

Relaxace & wellness

Kromě tělocvičny a sauny lze v hotelu St. George Gardens Hotel využívat také služeb vyhlášeného ozdravného lázeňského centra s různými wellness programy včetně hydromasáží.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


JEDNOLOŽNICOVÝ APARTMÁN S VÝHLEDEM DO VNITROZEMÍ / NA MOŘE

Manželská postel nebo dvě oddělené postele, rozkládací pohovka pro dva, kuchyňka s varnou deskou, lednička, vybavení na přípravu kávy, osušky na pláž, úklid šestkrát týdně, na vyžádání dětská postýlka, terasa nebo balkón s výhledem do vnitrozemí / na moře.


STUDIO S VÝHLEDEM DO VNITROZEMÍ / NA MOŘE

Posuvné dveře oddělují ložnici od obývací části se dvěma rozkládacími pohovkami, kuchyňka s varnou deskou, lednička, vybavení na přípravu kávy, osušky na pláž, úklid šestkrát týdně, na vyžádání dětská postýlky, terasa nebo balkón s výhledem do vnitrozemí / na moře.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • transfery na místě vozem TAXI,
 • asistence zástupce cestovní kanceláře,
 • základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • připojištění – bližší informace zde,
 • místní taxu,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám

Informace o destinaci

Letovisko Paphos

Paphos, dříve hlavní město na západní části ostrova Kypr, si zachoval svůj původní starobylý ráz i přes rozvoj turistického ruchu. Dovolená Kypr, Paphos patří díky příznivému klimatu, krásným plážím se světlým pískem a průzračnému moři mezi oblíbenější cíle zahraničních návštěvníků. V centru města je vyhlášený přístav s kavárnami, bary, tavernami a obchodní zónou. Paphos má spoustu restaurací i možností pro večerní a noční zábavu. Lze také podniknout oblíbené Jeep Safari do okolí města, věnovat se pěší turistice a trekkingu, výletům na kolech, plachtění nebo golfu v nedalekých golfových klubech. Oblast okolo letoviska Paphos, jedna z nejvýznamnějších na ostrově Kypr, má bohatou historii, datující se až do doby před Kristem. Milovníci historických památek mohou obdivovat řadu fascinujících pamětihodností od mohutné tvrze nad rybářským přístavem po rozlehlé pohřebiště králů, impozantní římské mozaiky nebo byzantský kostel Ayia Paraskevi. Historické památky Paphosu jsou tak významné a rozsáhlé, že byly zařazeny do seznamu UNESCO. Řadu zajímavých nálezů lze zhlédnout v místním Archeologickém muzeu.

Transfer z letiště asi 1 hodinu a 40 minut.

Více informací o Paphos