Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování
Jedna dospělá osoba a dítě
Ubytování pro jednu osobu bez příplatku!
Ubytování ZDARMA pro 3.osobu

Popis hotelu

Poloha

Dvoupatrový apartmánový dům Sterling je situován na plážové cestě živého letoviska Malia, naproti hotelu Alexander Beach, pouhých 150 metrů od písčité pláže. Spojení do Heraklionu i dalších letovisek na severním pobřeží zajišťuje linkový autobus.

Vybavení hotelu

Menší společenská místnost a bazén, u něhož jsou lehátka se slunečníky pro klienty zdarma. Všechny apartmány domu Sterling jsou v prvním nebo druhém patře, možnost zapojení klimatizace a pronájem trezoru za poplatek. Na pláži široká nabídka vodních sportů.

Ubytování

Apartmány Sterling pro 2-3 osoby tvoří pěkně zařízená obytná kuchyň s rozkládací pohovkou a ložnice pro dvě osoby, koupelna s WC a balkón nebo terasa.
Apartmány Sterling pro 3-5 osob mají obytnou kuchyň s rozkládací pohovkou a dvě ložnice pro dvě osoby, koupelnu s WC a terasu nebo balkón.
Nabízíme také jako samostatné ubytování pro klienty s vlastní dopravou od 4.000 Kč za studio/týden.

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Malia

Letovisko Malia na severní Krétě má souvislost s bohatou krétskou historií. Nedaleko od centra městečka se nachází pozůstatky paláce z období minojské civilizace. Dovolená Kréta Malia je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro mladé lidi, kteří se po dnech strávených u moře baví na místních diskotékách až do ranních hodin. V místě jsou samozřejmě obchody s potravinami, oblečením a suvenýry, stejně jako půjčovny automobilů, motocyklů a kol. Na písčité pláži letoviska Malia, která je díky pozvolnému vstupu do moře vhodná i pro děti a seniory, se nabízí řada možností provozování vodních sportů.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 30 minut. Více informací o Malia