Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha

Moderní hotel vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro dvojice, které chtějí strávit klidnou dovolenou, leží přímo u dlouhé písečné pláže. Nejbližší supermarket se nachází asi 100 metrů od hotelu, centrum letoviska Tsilivi s tavernami, bary a obchody je v dosahu 15 minut chůze.

Vybavení hotelu

Sladkovodní bazén se sluneční terasou a dětským bazénem, u něhož jsou lehátka a slunečníky klientům k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. Bar u bazénu a bar se satelitní televizí, pro děti hotel nabízí dětské postýlky a židličky. Drobné zboží a potraviny si můžete zakoupit v hotelovém minimarketu. Na pláži s pozvolným vstupem do vody možnost provozování vodních sportů.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, lednička, varná konvice, telefon a balkon nebo terasa. Klimatizace v ceně ubytování v červenci a srpnu. Pronájem trezoru a zapojení klimatizace mimo hlavní sezonu za poplatek.

Stravování

Rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Tsilivi

Poměrně rušné, ale velmi příjemné prázdninové středisko Tsilivi na ostrově Zakynthos s tavernami, kavárnami a bary nabízí řadu možností pro aktivní dovolenou i relaxaci. V Tsilivi je řada obchodů s potravinami a zbožím denní potřeby , denních barů a restaurací, kde můžete ochutnat místní speciality, zejména ryby a plody moře. Večerní zábavu v Tsilivi zajišťují noční a karaoke bary, není však třeba obávat se nadměrného hluku. Klienti, kteří touží na dovolené Zakynthos po diskotékách a hlučné zábavě se mohou vydat do nedalekého letoviska Laganas. Oblíbená rozlehlá písečná pláž v Tsilivi má pozvolný vstup do moře, místy i kamenitý, doporučujeme proto boty do vody.
Transfer z letiště asi 20 minut. Více informací o Tsilivi