Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha

Pěkný, členitě postavený patrový dům se nachází v klidné části příjemného letoviska Stalis, necelých 400 metrů od písčité pláže. Centrum letoviska s obchody, restauracemi, kavárničkami a půjčovnami aut a kol je vzdáleno přibližně 5 minut chůze.
Svým klientům nabízí oblíbený objekt Sunshine možnost strávení příjemné dovolené.

Vybavení hotelu

Pěkný bazén s dětským brouzdalištěm a pool barem, u něhož jsou lehátka se slunečníky klientům k dispozici zdarma. Přízemí domu je vyvýšené. K vybavení studií i apartmánů patří televize, vysoušeč vlasů a telefon. Možnost zapojení klimatizace a pronájmu trezoru za poplatek.

Ubytování

Studia pro 2-3 osoby tvoří pěkně zařízená obytná ložnice se dvěma nebo třemi lůžky a kuchyňským koutem, koupelna s WC a balkon nebo terasa.
Apartmány pro 3-4 osoby se skládají z obytné ložnice s kuchyňským koutem, oddělené ložnice se dvěma lůžky, koupelny s WC a balkonu nebo terasy.

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Stalis

Oblíbené letovisko Stalis, 30 kilometrů na východ od Heraklionu, má jednu z nejhezčích pláží na Krétě. Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, která se rozkládá podél celého letoviska, je vhodná pro rekreaci klientů všech věkových kategorií. Dovolená na Krétě ve Stalisu nabízí řadu možností pro provozování vodních sportů. Stalis, s pěknou živou promenádou, se stále rozvíjí a přibývá obchodů, kaváren, směnáren a půjčoven aut, motocyklů a kol.
Transfer z letiště asi 30 minut. Více informací o Stalis