Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Hotel jen pro dospělé
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Wifi
Wellness
Sdílený bazén
Postele king size

Popis hotelu

Poloha

Hotel The Island, se nachází v letovisku Gouves asi 19 kilometrů od centra hlavního města Heraklion. 18jamkový golfový areál . The Crete Golf Club je v dosahu 8 kilometrů od resortu. The Island je prvním hotelem jen pro dospělé na Krétě.

Popis hotelu

Elegantní zařízený hotel tvoří několik budov zasazených v zahradě. Hotel pouze pro dospělé byl vybudován přímo na pobřeží, od pláže ho dělí jen místní komunikace. Nabízí skvělé podmínky pro odpočinek a klidnou relaxaci.

Pláž & bazény

dva sladkovodní venkovní bazény, jacuzzi,
vnitřní bazén,
lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži bez poplatku, plážové osušky,
písčitá pláž jen 5 metrů od hotelu

Vybavení hotelu

hlavní restaurace Kitchen, à la carte řecké restaurace Stone a The Taverna,
à la carte italská restaurace The Veranda,
čtyři bary,
butik, minimarket,
wellness,
fitness, směnárna,
herna, knihovna,
kaple

Ubytování

klimatizované pokoje s možností přistýlky,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů,
SAT/TV, trezor,
malá lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje (doplňováno během pobytu),
wifi,
balkón nebo terasa

Stravování

polopenze formou bufetu

Sport & zábava

tenisové kurty,
hřiště na basketbal a volejbal,
plně vybavené fitness,
stolní tenis,
golfový areál v dosahu 8 kilometrů od hotelu

Internetové připojení

wifi zdarma v celém areálu, internetový kout

Relaxace & wellness

lázně: sauna, jacuzzi, vnitřní bazén,
parní kabina,
masáže a kosmetické služby

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Casual pokoj

Klimatizované pokoje s dvoulůžkem a možností přistýlky, koupelna s WC, vysouč vlasů, pantofle, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady/ vnitrozemí. Max.obsazenost 3 osoby.

Casual junior pokoj

Klimatizované pokoje, ložnice s king size lůžkem a odděleným obývacím pokojem se samostatným lůžkem, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, balkón nebo terasa, interiér 29 m². Max. obsazenost 3 osoby.

Cool pokoj

Klimatizované pokoje situované v první a druhé hlavní budově, ložnice s dvoulůžkem, možnost přistýlky formou sofa, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, balkón nebo terasa s bočním nebo přímým výhledem na moře. Max. obsazenost 3 osoby.

XL pokoj

Klimatizované pokoje ve druhé hlavní budově, king size lůžko, koupelna s hydromasážní vanou a sprchovým kotem s efektem deště, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, zařízená veranda s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 osoby.

Casual pokoj u bazénu

Klimatizované pokoje které se nachází kolem relaxačního bazénu, dvoulůžko, koupelna s WC, koupací pláště, pantofle, terasa s lehátky a slunečníky a se vstupem do bazénu. Max. obsazenost 2 osoby.

Casual pokoj s bazénem

Klimatizované pokoje umístěné v zadní části resortu, king size lůžko nebo dvoulůžko, sofa, koupelna s WC, koupací pláště, pantofle, terasa s lehátky a slunečníkem a vstupem do sdíleného bazénu (sdílený bazén pro max. 3 pokoje). Max. obsazenost 2 osoby.

Cool junior pokoj s bazénem

Klimatizované pokoje s ložnicí a odděleným obývacím pokojem se samostatným lůžkem, koupelna s WC, pantofle, koupací pláště, terasa s lehátky a slunečníkem a se vstupem do sdíleného bazénu (sdílený bazén max. pro 2 pokoje), výhled na moře, interiér 29 m². Max. obsazenost 3 osoby.

Cool pokoj s bazénem

Klimatizované pokoje s king size lůžkem a open plan koupelnou s hydromasážní vanou, WC, koupací pláště, pantofle, terasa s lehátky a slunečníkem a se vstupem do sdíleného bazénu s hydromasáží (sdílený bazén pro max. 2 pokoje), výhled na moře, interiér 23 m². Max. obsazenost 2 osoby.

Cool junior suita

Klimatizované suity s open plan ložnicí s king size lůžkem a výhledem na moře, obývací místnost se sedací soupravou, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, DVD/CD přehrávač, balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 osoby.

Cool suita

Klimatizované suity s ložnicí s king size lůžkem a koupelnou s hydromasážní vanou, odděleným obývacím pokojem s druhou koupelnou se sprchovým koutem s efektem deště, koupací pláště, DVD/CD přehrávač, balkón s výhledem na moře, interiér 45 m². Max. obsazenost 2 osoby.

Mezonet u bazénu

Klimatizované patrové mezonety, interiér 45 m², ložnice s king size lůžkem, balkón a open plan koupelna s hydromasážní vanou v patře, v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem, druhá koupelna se sprchovým koutem s efektem deště, koupací pláště, pantofle, DVD/CD přehrávač, terasa s lehátky a slunečníkem a vstupem do relaxačního bazénu, výhled do zahrady. Max. obsazenost 2 osoby.

Suita s bazénem

Interiér 45 m², ložnice s king size lůžkem, open plan koupelna s hydromasážní vanou a sprchovým koutem s efektem deště, oddělená obývací místnost s kuchyňským koutem, druhá koupelna se sprchovým koutem, koupací pláště, pantofle, DVD/CD přehrávač, prostorná veranda s lehátky a slunečníkem, privátní bazén s hydromasáží, výhled na moře. Max. obsazenost 2 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Gouves

Letovisko Gouves je příjemné místo s mnoha obchůdky, restauracemi, tavernami, půjčovnami aut a motocyklů i jízdních kol. Nachází se na severu ostrova Kréta, asi 17 kilometrů na východ od Heraklionu, a má dobré autobusové spojení s hlavním městem a dalšími turistickými středisky na ostrově. Dovolená Kréta Gouves nabízí pohodovou relaxaci.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 20 minut. Více informací o Gouves