Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha

Hotel Tsambika na Rhodosu v klidné části letoviska Faliraki nabízí příjemnou relaxaci. Krásná široká písčitá pláž s průzračnou vodou se nachází necelých 700 metrů od hotelu. Restaurace a obchody s potravinami ve Faliraki jsou v dosahu 15 minut chůze.

Vybavení hotelu

Hezký bazén s terasou a lehátka se slunečníky, která jsou pro klienty bez poplatku. Dětem je určena dětská část bazénu a malé hřiště. K vybavení hotelu Tsambika patří restaurace a bar.
Na pláži možnost provozování vodních sportů.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, lednička a balkon nebo terasa. Možnost pronájmu trezoru a klimatizace za poplatek.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Informace o destinaci

Letovisko Faliraki

Faliraki jedno z nejrušnějších letovisek ostrova Rhodos, leží 15 kilometrů jihovýchodně od hlavního města. Celá oblast je oblíbená především pro své nádherné, několik kilometrů dlouhé smíšené písečné a oblázkové pláže s průzračně čistým mořem. Dovolená Rhodos Faliraki nabízí ideální možnosti pro provozování vodních sportů včetně surfování, nachází se tu i i velký aquapark . Faliraki je proslulé množstvím barů, restaurací, kaváren a diskoték, kde noční život utichá až k ránu. Mezi Faliraki a hlavním městem Rhodos je po celou sezónu dobré autobusové spojení.
Transfer z letiště asi 20 minut. Více informací o Faliraki