Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Palubní catering
Zavazadla 23 kg na pravidelných linkách
Dítě ZDARMA ubytování
Jedna dospělá osoba a dítě
Ubytování pro jednu osobu bez příplatku!
Ubytování ZDARMA pro 3.osobu
Lze dokoupit klimatizaci
Klidné místo v dosahu centra

Popis hotelu

Poloha

Studia Anemos se nachází v klidnější části letoviska Perissa, asi 150 metrů od písečné pláže. Centrum letoviska s řadou obchodů, restaurací a autobusovou zastávkou je vzdáleno asi 5 minut chůze.

Vybavení hotelu

Klidný areál se skládá ze dvou budov, má pěkný sladkovodní bazén s pool barem, lehátky a slunečníky. Svou polohou poskytuje klientům příjemné soukromí.

Ubytování

Studia Anemos pro 2–3 osoby zařízená v tradičním stylu mají obývací ložnici s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem, WC, balkón nebo terasu. Zapojení klimatizace za poplatek.

Stravování

Bez stravy.

Popis pokojů


Studio

Studia Anemos pro 2–3 osoby zařízená v tradičním stylu mají obývací ložnici s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem, WC, balkón nebo terasu. Zapojení klimatizace za poplatek.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • odlety v úterý letenky v nejnižší knihovací třídě Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • odlety ve středu a v sobotu s mezipřistáním v Athénách, Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • odlety ve čtvrtek a v neděli Praha - Athény - Santorini a zpět v optimální tarifní třídě společnosti Aegean Airlines s váhovým limitem 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfer,
  • asistenci zástupce cestovní kanceláře od 2.6. do 6.10.2020,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Perissa

Druhé největší letovisko na Santorini, zvané Perissa, se rozprostírá na opačné straně hory Messa Vouno, podél atraktivní dlouhé písečné pláže, místy s prudším vstupem do moře, v jedné části s plochou kamenou deskou v moři. Dovolená Santorini, Perissa to jsou především řecké taverny, kavárny a malé obchůdky, lemující pobřežní promenádu. V Perisse lze provozovat vodní sporty, včetně školy potápění. Na hlavní silnici, která spojuje letovisko Perissa se zbytkem ostrova Santorini, se nachází více obchodů a několik barů. Oblíbené řecké letovisko Perissa dosud není tak rušné jako Kamari, nejživější je v srpnu, kdy tu pobývají místní Řekové a Italové. Letovisko Perissa má dobré autobusové spojení s hlavním městem.

Transfer z letiště asi 25 minut. Více informací o Perissa