Cena za osobu od: 31 790 Kč | 29.05. / 5 dní
Snídaně
Palubní catering
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Pro rodiny s dětmi
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Plážové osušky
Postýlky a židličky bez poplatku
Dětské menu
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Klidné místo v dosahu centra
Poblíž hlavního města

Popis hotelu

Poloha

Hotel Yria se nachází na ostrově Paros, pouhých 100 metrů od pláže Parasporos. Hlavní město Parikia je v dosahu 3 kilometrů a letiště je vzdálené 4 kilometry.

Popis hotelu

Elegantní renovovaný hotel Yria vystavěný v typickém kykladském stylu leží v krásné zahradě a poskytuje ideální zázemí pro dovolenou na Parosu. Vzhledem ke kvalitě poskytovaných služeb je hotel členem Small Luxury Hotels of the World.

Pláž & bazény

velký bazén s pool barem a oddělenou dětskou částí,
lehátka, slunečníky a plážové osušky bez poplatku

Vybavení hotelu

dvě restaurace, bar,
minimarket,
knihovna s možností zapůjčení CD a DVD a přístupem na internet,
internetový kout v lobby baru

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a suity,
mramorová koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle,
SAT/TV, DVD, hudební kanály, připojení na internet, minibar, trezor a balkón nebo terasa
Ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií, popřípadě vilách. Pro jejich popisy a ceny nás neváhejte kontaktovat.

Stravování

snídaně formou bufetu

Sport & zábava

tenisové kurty, fitness

Pro děti a juniory

dětské menu, dětské postýlky,
dětská část bazénu,
na vyžádání lze zajistit hlídání

Internetové připojení

wifi připojení ve veřejných prostorách bez poplatku

Relaxace & wellness

Spa centrum

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj Superior

Interiér 28-32 m². Elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, DVD přehrávač, dva hudební kanály, připojení na internet, minibar, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby.

Junior suita

Interiér 34-38 m². Elegantně zařízené klimatizované pokoje s obývací částí a ložnicí s king size lůžkem nebo dvoulůžkem, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, DVD přehrávač, dva hudební kanály, připojení na internet, minibar, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby.

Executive suita

Interiér 62-68 m². Elegantně zařízené klimatizované pokoje s king size lůžkem nebo dvoulůžkem, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, DVD přehrávač, dva hudební kanály, připojení na internet, minibar, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě.

Pool experience suita

Interiér 62-68 m². Elegantně zařízené klimatizované pokoje s king size lůžkem nebo dvoulůžkem s privátním bazénem, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, DVD přehrávač, dva hudební kanály, připojení na internet, minibar, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a dítě.

Mezonet

Interiér 58-62 m². Klimatizovaný mezonet se skládá ze dvou pater, každé patro má svou ložnici s king size lůžkem a dvoulůžkem, dvě koupelny se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, DVD přehrávač, připojení na internet, minibar, trezor, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a dítě.

Yria residence

Interiér 136 m². Klimatizovaná residence se skládá ze dvou oddělených ložnic s king size lůžkem a dvoulůžkem, obývacího pokoje, koupelny se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, SAT/TV, DVD přehrávač, připojení na internet, minibar, trezor, terasa o velikosti 100m2 s venkovním posezením. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • první noc v hotelu Sofitel Athens Airport se snídaní,
 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • lleteckou dopravu Praha – Athény - Paros a zpět v optimální knihovací třídě, váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • transfery,
 • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • služby delegáta,
 • připojištění – bližší informace zde,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • místní taxu, více na Informace k cenám.
Cena zájezdu je kalkulována s cenou letenky v optimální knihovací třídě aktuální v době kalkulace. Pokud tato třída již není k dispozici, bude cena zájezdu přepočtena dle aktuální ceny letenky.

Informace o destinaci

Letovisko Město Paros (Parikia)

Metropolí ostrova Paros je město stejného názvu, místními obyvateli také nazývané Parikia, které se rozkládá na západním pobřeží podél širokého zálivu s přístavem. Od rušného centra okolo náměstí města Paros vedou malebné postranní uličky, lemované tradičními, pečlivě udržovanými kykladskými domy s dvorky ověšenými květinami. Pod vzrostlými stromy u větrného mlýna nedaleko přístavu Paros se nachází hlavní stanoviště taxi a několik cestovních kanceláří nabízejících lodní lístky ke spojení na okolní ostrovy. Nejnavštěvovanějším místem města Paros je nepochybně slavná byzantská katedrála Panagia Ekatontapyliani. Byla vystavěna v období od 5. do 7. století s využitím místního mramoru a pojmenována podle stovky použitých dveří. Traduje se, že ke splnění jakéhokoli tajného přání stačí zapsat ho v katedrále na papírek, vhodit do příslušné schránky a zapálit svíčku. Hned v sousedství stojí Archeologické muzeum s unikátními díly z místního mramoru včetně parské kroniky.

Transfer z letiště asi 20 minut. Více informací o Město Paros (Parikia)