Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava

Popis hotelu

Poloha

Příjemný hotel s palmami se nachází přímo u úzké písečné pláže, asi 500 metrů od centra letoviska Argassi. S hlavním městem ostrova, vzdáleným 3 kilometry, a okolními letovisky je pravidelné autobusové spojení.

Vybavení hotelu

Sladkovodní bazén se snack barem, u něhož jsou lehátka se slunečníky bez poplatku, elegantní hala s recepcí a barem, restaurace a internetový koutek. Můžete si zde půjčit auto a na vyžádání si objednat hlídání dětí. Pro sportovně založené klienty se nabízí využití tenisového kurtu a vodní sporty na pláži.

Ubytování

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, hudební kanál, televize a balkon nebo terasa. Klimatizace je zapojena v červenci a srpnu. Pronájem trezoru, ledničky a dětské postýlky za poplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Argassi

Turistické letovisko Atgassi vzdálené jen 3 kilometry od hlavního města, má všechny předpoklady pro strávení příjemné dovolené na Zakynthosu. Nabízí kombinaci prázdninového letoviska s typickým tradičním životem místních Řeků. Podél pobřeží s úzkou pláží tvořenou tmavým pískem je řada obchodů, restaurací, taveren a barů, kde se lze zabavit do nočních hodin. Zajímavostí je turistický vláček spojující letovisko s hlavním městem Zakynthosu, pro spojení s okolím lze využít i místní autobusovou dopravu. Stále se rozvíjející Argassi nabízí také přírodní krásy. Je výchozím místem pro zdolání horského pásma s exotickými subtropickými rostlinami – Skopos. Na samém vrcholu se nachází romantický kostelík Panagia Skopiotisa, odkud je nádherný výhled na celý ostrov.
Transfer z letiště asi 15 minut. Více informací o Argassi