Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Nádherné výhledy
Wifi
Využití surovin z místních biofarem
Možnost ubytování ve studiích
Klidné místo v dosahu centra
Areál obklopený pěknou přírodou
Rodinný pokoj až pro 3 děti

Popis hotelu

Poloha

Rodinný hotel Aegean Wave se nachází v udržované zahradě s vodopády a krásnými výhledy, v nadmořské výšce 130 metrů, v malebném městečku Loutraki, u přístavu Glossa s tradičními kamennými stavbami a malými uličkami. Je obklopený dávnými pozůstatky města Selinounta.

Popis hotelu

Hotel Aegean Wave s milou rodinnou atmosférou je postavený v tradičním kamenném, ale přesto moderním architektonickém stylu. Nabízí luxusní, prostorné a pohodlné ubytování. Sami majitelé kladou veliký důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

Pláž & bazény

úzké, ale poměrně dlouhé oblázkové pláže Loutraki,
vzdálené přibližně 400 metrů od hotelu,
moře je křišťálově čisté

Vybavení hotelu

restaurace s nabídkou domácích pokrmů a místních specialit s využitím lokálních produktů,
bar s nádherným výhledem na moře,
zahrada s vodopády a fontánami,
doprava do přístavu Glossa/Loutraki a zpět zdarma,
půjčovna automobilů,
parkoviště u hotelu zdarma

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje,
koupelna se sprchovým koutem s vodními tryskami a WC,
vysoušeč vlasů, trezor,
LCD/TV, telefon, lednička,
vybavení pro přípravu kávy a čaje,
balkón,
ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií - superior suita nabízí ubytování až pro 5 osob

Stravování

snídaně formou bufetu

Internetové připojení

wifi

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj standard

Interiér 30 m², klimatizovaná ložnice, koupelna se sprchovým koutem s vodními tryskami a WC, vysoušeč vlasů, LCD/TV, telefon, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, balkón s panoramatickým výhledem na Egejské moře, tradiční městečko Glossa s přístavem a zahradu s fontánkami a vodopády. Max. obsazenost 2 osoby.

Superior studio výhled na hory

Interiér 28 m², klimatizované studio s obývací ložnicí vybavené kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem s vodními tryskami a WC, vysoušeč vlasů, LCD/TV, telefon, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, veranda s výhledem na hory. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Superior studio výhled na moře

Interiér 28 m², klimatizované studio s obývací ložnicí vybavené kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem s vodními tryskami a WC, vysoušeč vlasů, LCD/TV, telefon, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, veranda s panoramatickým výhledem na Egejské moře, tradiční městečko Glossa s přístavem a zahradu s fontánkami a vodopády nebo na hory. Max. obsazenost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a jedno dítě do 12 let.

Junior Suita

Interiér 35 m² klimatizovaná, elegantně zařízená, vhodná pro novomanžele nebo rodiny s dětmi, koupelna se sprchovým koutem, jacuzzi a WC, vysoušeč vlasů, LCD/TV, DVD přehrávač, telefon, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, toastovač, trezor, žehlička a žehlicí prkno, balkón s výhledem. Max. obsazenost 4 osoby.

Rodinné studio

Interiér 40 m²,klimatizované studio s obývací ložnicí s extra dlouhými postelemi (>2m) vybavené kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC, vysoušeč vlasů, TV, telefon, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, trezor, žehlička a žehlicí prkno, balkón s panoramatickým výhledem na Egejské moře. Max. obsazenost 4 osoby.

Superior Suita

Interiér 50 m² klimatizovaná, elegantně zařízená obývací ložnice s vybaveným kuchyňským koutem s pečící troubou, koupelna se sprchovým koutem, jacuzzi a WC, vysoušeč vlasů, LCD/TV, DVD přehrávač, telefon, lednička, vybavení pro přípravu kávy a čaje, toastovač, trezor, balkón s výhledem. Max. obsazenost 5 osob.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 15 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence delegáta,
  • transfery letiště Skiathos - přístav Skiathos - ubytování Skopelos - přístav Skopelos - letiště Skiathos,
  • lodní dopravu Skiathos - Skopelos - Skiathos,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Loutraki/Glossa

Letovisko Loutraki je postavené ve svahu kolem malebného přístavu a původního města Glossa s tradičními kamennými stavbami a malými uličkami. Pláže jsou zde úzké, ale poměrně dlouhé, oblázkové a moře křišťálově čisté. Najdete zde spoustu výborných taveren a kaváren, obchody s potravinami i butiky a půjčovnu aut. Čerstvé ryby si můžete koupit přímo z lodi od rybářů. Loutraki je výborným výchozím bodem pro turistické trasy. V přístavu zastavují lodě plující ze Skiathosu, které pak dále pokračují do hlavního přístavu ostrova.<βρ>Transfer z letiště do přístavu 10 minut, trajekt 30 minut, transfer z přístavu do hotelu asi 10 minut. Více informací o Loutraki/Glossa