Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Pro rodiny s dětmi
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Dětské hřiště
Postýlky a židličky bez poplatku
Wifi
Wellness
Bezbariérové pokoje

Popis hotelu

Poloha

Jeden z nejhezčích hotelů na Lesvosu Aeolian Gaea se nachází 400 metrů od pláže Skala Kallonis a jen 2 kilometry od městečka Kalloni. Místní autobusové linky zajišťují pravidelné spojení s hlavním městem a letoviskem Molyvos.

Vybavení hotelu

Komplex Aeolian Gaea skládající se ze čtyř budov byl vystavěn ve stylu tradiční místní architektury s důrazem na komfort svých návštěvníků. Má velký sladkovodní bazén a dětský bazén s pool barem, u něhož jsou lehátka se slunečníky bez poplatku. K vybavení patří restaurace a bar. Pro sportovní vyžití se nabízí fitness centrum a tenisové kurty, k relaxaci sauna a možnost masáží, pro děti pěkné hřiště a poskytnutí dětských postýlek zdarma. Můžete si tu pronajmout kolo nebo auto, wifi připojení je bez poplatku.

Ubytování

Moderní studia a suity s klimatizací pro 2 - 4 osoby, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, kuchyňský kout, lednička, SAT/TV, telefon, internetové připojení, sejf, veranda. Nabízí se také možnost ubytování v rodinných suitách a bezbariérové pokoje.

Stravování

snídaně formou bufetu

Relaxace & wellness

Hotelové spa a wellness centrum nabízí saunu, relaxační a léčebné masáže a omlazující procedury.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Studio

Interiér 32 m² klimatizované studio pro 2 osoby, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, kuchyňský kout, lednička SAT/TV, telefon, internetové připojení a balkón nebo terasa


Rodinná suita

Interiér 45 m², se skládá z ložnice a odděleného obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem a ledničkou. Koupelna s hydromasážní vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT/TV, internetové připojení, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 osoby.


Grand Suita

Interiér 60 m², se skládá z ložnice a dveřmi oddělené obývací místnosti a plně vybaveného kuchyňského koutu s ledničkou. Koupelna s hydromasážní vanou, WC, vysoušeč vlasů. telefon, SAT/TV, internetové připojení, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 4 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistenci delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.

Informace o destinaci

Letovisko Skala Kallonis

Malebné letovisko Skala Kallonis s tradičními domky, obchůdky, tavernami a kavárnami je centrem velké zátoky na jihozápadě ostrova Lesbos. Další možnosti stravování, obchody se suvenýry, supermarkety a banky naleznete v centru městečka Kalloni. Pěkná dlouhá písečná pláž Skala Kallonis se vzrostlými stromy, slunečníky, lehátky a pozvolným vstupem do moře je vhodná pro děti a seniory. Skala Kallonis má dobré podmínky také pro vodní sporty, zejména windsurfing. Celá zátoka je díky okolní krajině s bohatou vegetací tranzitním bodem a domovem více než 130 druhů stěhovavých ptáků, kteří jsou objektem pozorování profesionálních i amatérských ornitologů z celého světa. Ptáci se živí rybami, především místními sardelemi, o nichž se traduje, že jsou nejlepší na světě. Pro poznání okolních pláží a letovisek doporučujeme pronájem auta nebo mopedu.

Transfer z letiště asi 70 minut. Více informací o Skala Kallonis