Dovolená v Řecku

26.03.23

Víte, že Řecko je zemí, kam se turisté vrací nejčastěji?

Potvrzují to ankety zájemců o dovolenou po celé v celé Evropě. A není se co divit! Nádherné pláže, úžasně čisté moře, atmosféra, skvělé jídlo! To vše přispívá k tomu, že se návštěvníci Řecka a řeckých ostrovů prostě chtějí vrátit a užít si svou letní dovolenou v Řecku🙂

Vše, co si můžete na dovolené přát

Řecko - země s bohatou historií, nádhernými plážemi a jedinečnými ostrovy je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít slunečné počasí, vynikající gastronomii a úžasné moře v přátelské atmosféře.
Skvělé možnosti nabízí dovolená na Olympské riviéře v severním Řecku. Nachází se tu nejvyšší hora země, Olymp, která láká horolezce a příznivce turistiky i dalších outdoorových aktivit. Přímořská oblast pod Olympem, zejména letovisko Nei Pori, pak nabízí dlouhé, široké písečné pláže.
Řecko je obklopeno mořem, což znamená, že nabízí pro dovolenou nádherné pláže a možnosti vodních sportů. Některé z nejlepších pláží v Řecku jsou Elafonisi na Krétě, Navagio na Zakynthosu a Myrtos na Kefalonii.
Kykladské ostrovy jako Santorini, Naxos nebo Mykonos, jsou známé bílými domky s modrými střechami a romantickou atmosférou.
Dovolená na ostrovech v Jónském moři například na ostrově Zakynthos je zase ideální pro ty, kteří chtějí dovolenou na místech, kde je příjemné klima, hodně zeleně a zároveň mít mnoho aktivit jako jsou potápění, plachtění, rybaření nebo turistika.

Památky na každém kroku

Řecko je jednou z nejstarších civilizací na světě a má bohatou historii, která se datuje do starověku. Na dovolené v zemi, která je plná archeologických nalezišť a památek, jako jsou Akropolis v Athénách, chrámy v Delfách a mnoho dalších si přijsou na své nejen milovníci antiky.
Archiv aktualit

Maria

Olympská riviéra
Nei Pori
Prostorné ubytování Více

Kerveli Village 3*

Samos
Kerveli
Nádherné scenérie Více

Lindian Village 5*

Rhodos
Lardos
Elegantní ubytování Více

Daios Cove 5*

Kréta
Agios Nikolaos
Rozmazlujte se luxusem Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024