Ideální dovolená na Rhodosu v Řecku

17.04.23

Aktuálně zvýhodněná cena a večeře zdarma

Nepropásněte akční slevu zájezdu, navíc s večeří zdarma, do úžasného resortu na ostrově Rhodos v Řecku. Pětihvězdičkový hotel, známý dříve pod názvem Lindian Village, nyní řídí managment věhlasné sítě Hilton, který se stará o zdokonalení všech poskytovaných služeb. V souvislosti s tím se přejmenoval na Lindian Village Rhodes Beach Resort, Curio Collection by Hilton 5*.

Komfort a elegance pro vaši dovolenou na Rhodosu

Aktuálně probíhají renovace pokojů i veřejných prostor a připravuje se řada dalších změn, zajišťujících komfortnější pobyt hostů během dovolené na Rhodosu. Beze změny ale samozřejmě zůstává skvělá poloha hotelu Lindian Village Rhodes Beach Resort 5* přímo u soukromé písečné pláže na klidném východním pobřeží ostrova.

Půvabné městečko Lindos

Další výhodou nejen pro milovníky historie je nedaleké městečko Lindos, kterému dominuje antická Akropole. Můžete se tu projít typicky řeckými romantickými uličkami, lemovanými kavárnami, obchůdky s místní keramikou a suvenýry. A v neposlední řadě si také v některé z taveren na pobřeží vychutnat místní speciality se sklenkou vynikajícího vína.
Elegantní Lindian Village Rhodes Beach Resort 5*, Curio Collection by Hilton 5* na klidném východním pobřeží ostrova je prostě ideální místo pro klienty všech generací, kde si dovolenou na Rhodosu užijete naplno.
Jako rodinný resort ho doporučuje i známý cestovatelský server Family Traveller.
Archiv aktualit

Maria

Olympská riviéra
Nei Pori
Prostorné ubytování Více

Kerveli Village 3*

Samos
Kerveli
Nádherné scenérie Více

Lindian Village 5*

Rhodos
Lardos
Elegantní ubytování Více

Daios Cove 5*

Kréta
Agios Nikolaos
Rozmazlujte se luxusem Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024