Resorty Grecotel pro vaši dovolenou v Řecku

28.08.23
Ti z vás, kteří již s námi některý z Grecotelů navštívili, vědí, že se mohou spolehnout na kvalitní servis, vynikající úroveň stravování, variabilní možnosti ubytování i spostu zábavy. Hotely sítě Grecotel jsme uvedli na český trh jako první již v roce 2003. A velmi brzy se zařadily mezi oblíbené cíle našich stálých klientů.
Pro dovolenou v Řecku znamenají Grecotely sázku na jistotu🙂

Pohodlí pro rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi najdou v Grecotel Clubech skvělé podmínky pro pohodovou dovolenou. Jsou tu rodinné pokoje, dětské bazény i brouzdaliště, hřiště a hlavně tým kvalifikovaný pro zajištění všech potřebných služeb. V rámci GrecoBaby pro děti do 3 let nabízí hotely nejen dětské postýlky a židličky, ale i ohřívače láhví, sterilizátory, monitory, přebalovací podložky, chodítka, stupátka, nočníky, WC redukce a kočárky. Pro větší děti, které spí na posteli pro dospělé, se na vyžádání dodává k posteli zábradlí. Stačí sdělit své požadavky předem.
Chcete-li si ještě letos užít letní pohodu prohlédněte si nabídku oblíbených resortů Grecotel pro vaši dovolenou v Řecku a na řeckých ostrovech.
Archiv aktualit

Grand Leoniki Grecotel 4*

Kréta
Rethymno
Aparmánový resort Více

Grecotel Amirandes 5*

Kréta
Gouves
Ve stylu minojských paláců Více

Grecotel White Palace 5*

Kréta
Rethymno
Elegance v modrobílé Více

Grecotel Marine Palace 4*

Kréta
Panormo
Nádherný aquapark pro dět Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024