Užijte si Řecko v hotelech jen pro dospělé

06.09.23
Máte-li v plánu romantický pobyt nebo jen klidnou relaxaci pro dva, jsou ideálním řešením hotely jen pro dospělé. Právě současné poprázdninové období nabízí zklidněnou atmosféru a pohodu pro vaši nerušenou dovolenou v Řecku. Vyberte si místo a ubytování, které nejvíce vyhovuje vašim představám. Kromě úžasných pláží a pohodové atmosféry nabízí Řecko skvělé možnosti pobytů v hotelech jen pro dospělé se službami na nejvyšší úrovni. Exkluzivní hotely s nádhernými scenériemi až na hranici snů vám poskytnou příjemné zázemí pro dny odpočinku.

Pohoda v dosahu necelých tří hodin letu

Kromě standartních pokojů jsou pro vaši dovolenou v Řecku k dispozici suity s privátními bazény nebo hotelové vily, poskytující nerušené soukromí. Exkluzivní resorty s perfektním servisem, špičkovou gastronomií a wellness službami jen pro dospělé najdete na všech atraktivních místech Řecka.
Postaráme se o vaše pohodlí od zajištění letištního salónku, po vybraný seating a catering v letadle a pohodlný privátní transfer do vybraného hotelu.
Pokud nemůžete odjet na delší dovolenou, ale toužíte po několika klidných dnech u moře, zajistíme i zkrácený pobyt.

Zvolte si hotel adults only podle sebe

Jen na vás záleží, jaký hotel pro svou dovolenou v Řecku vyberete. Na ostrově Kos můžete zvolit například oblíbený Atlantica Belvedere, na Krétě nabízí skvělé služby Minos Palace poblíž letoviska Agios Nikolaos či Numo Ierapetra Beach na jihu ostrova. Určitě vás nezklame ani Atlantica Grand Mediterraneo nedaleko golfového hřiště či nádherný Lindos Blu na ostrově Rhodos.
Archiv aktualit

Maria

Olympská riviéra
Nei Pori
Prostorné ubytování Více

Kerveli Village 3*

Samos
Kerveli
Nádherné scenérie Více

Lindian Village 5*

Rhodos
Lardos
Elegantní ubytování Více

Daios Cove 5*

Kréta
Agios Nikolaos
Rozmazlujte se luxusem Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024