Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Dítě ZDARMA ubytování a strava

Popis hotelu

Poloha

Rozmanitá pestrá vegetace, zlatavá písečná pláž a nekončící blankytná modř obklopují komfortní hotelový komplex Aldemar Paradise Mare ve středisku Kallithea. Spojení s 6 kilometrů vzdáleným hlavním městem Rhodos zajišťuje pravidelná autobusová doprava.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, několik sladkovodních bazénů a dětské bazény, u nichž jsou slunečníky s lehátky bez poplatku, stejně jako na pláži. Osušky k dispozici oproti malé záloze. Nabídka rekreačního a sportovního vyžití osloví klienty všech věkových kategorií. Zvláštní pozornost je věnována dětem, kterým jsou určena dvě brouzdaliště, 70 metrů dlouhá vodní skluzavka a hřiště. Miniklub připravuje pro děti od 4 do 12 let pestré programy, v restauraci si můžete vyžádat dětské menu a vysokou židli pro pohodlné stolování.
K vybavení hotelu Aldemar Paradise Mare patří tenisové kurty, minigolf a stolní tenis. Chcete-li se věnovat sportu můžete využít lekcí aerobiku a gymnastiky, navštívit fitness centrum anebo si zahrát beach volejbal.
Na pláži si lze pronajmout kánoe, vodní lyže nebo surfy. K relaxaci slouží sauna, můžete si objednat i masáže. Součástí komplexu je několik restaurací, bary, minimarket a kadeřnictví. O celodenní i večerní zábavu hostů se stará animační tým.
Známé 18jamkové golfové hřiště v Afandou se nachází 10 kilometrů od hotelu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, rodinné pokoje a suity, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize s hudebními kanály, terasa nebo balkon. Klimatizace je zapojena od poloviny června do poloviny září. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně od 07.00 do 07.30 hodin formou kontinentálního bufetu, od 07.30 do 10.00 hodin formou bufetu v hlavní restauraci Symposio.
• Večeře od 18.30 do 21.15 hodin formou bufetu se saláty, teplými a studenými předkrmy, hlavními jídly, deserty, ovocem a zmrzlinou včetně nealkoholických nápojů, piva a místního vína. Třikrát týdně tématické večeře.
• Dětské večeře od 18.30 do 20.00 hodin v hlavní restauraci.
• Občerstvení od 08.00 do 17.00 hodin ve snack baru a restauraci Pergola – saláty, hamburgry, hranolky, čerstvé ovoce a zmrzlinu a nealkoholické nápoje, pivo a místní víno, kávu a alkoholické nápoje místní výroby.
• Tradiční řecké teplé a studené předkrmy, saláty a deserty a nápoje – řecké víno, místní pivo, ouzo, minerální vodu a nealkoholické nápoje v řecké taverně Albatros od 12.00 do 16.00 hodin.
• Kávu, minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo a další alkoholické nápoje v pool baru Delfinia od 10.00 do 18.00 hodin.
• Kávu, minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo a další alkoholické nápoje, sendviče, toasty a čerstvé ovoce v beach baru Nautilus od 10.00 do 18.00 hodin.
• Kávu, minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo a další alkoholické nápoje v baru Eva od 17.00 do 24.00 hodin.
• Kávu, minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo a další alkoholické nápoje v baru Chevalier od 18.00 do 01.00 hodin.
• V baru Chevalier od 22.30 do 00.30 hodin dva druhy sendvičů, dva druhy teplých snaků, ovoce, výběr sýrů, olivy a další drobné občerstvení.
• Minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo a další alkoholické nápoje v Night Clubu Safari od 22.00 do 02.00 hodin.
• Po předchozí rezervaci večeře od 19.00 hodin do 23.00 hodin v italské restauraci Pergola a francouzské à la carte restauraci Dionyssos.

Sport & zábava all inclusive

Tenis (noční osvětlení kurtů za poplatek), stolní tenis, minigolf, plážový volejbal a aguaaerobik.

Internetové stránky hotelu

Další informace o hotelech řetězce Aldemar

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Kallithea

Kallithea je menší klidné letovisko na severovýchodním pobřeží Rhodosu se smíšenými písčito-oblázkovými plážemi, které mají pozvolný vstup do moře. V okolí najdete i malé skalnaté zálivy, využívané pro šnorchlování. V Kallithei je několik restaurací a minimarketů, za větším ruchem se můžete vydat do hlavního města Rhodos, vzdáleného asi 5 kilometrů. K dopravě lze využít pravidelnou autobusovou dopravu nebo taxi. Dovolenou na Rhodosu si můžete zpříjemnit také lázeňskými procedurami v nedalekém lázeňském areálu Kallithea. Je situovaný v krásné zátoce s křišťálově čistou vodou a palmami a jeho úžasné scenérie jsou využívány i pro společenskáéakce a velké svatební hostiny.
Transfer z letiště asi 25 minut. Více informací o Kallithea