Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Dítě ZDARMA ubytování a strava

Popis hotelu

Poloha

Hotel Aldemar Paradise Village na ostrově Rhodos, situovaný přímo u písčito - oblázkové pláže, tvoří dvoupatrové budovy umístěné v upravené zahradě plné exotických rostlin. Uvolněná atmosféra a dokonalý servis nabízí skvělou příležitost pro prožití opravdu bezstarostné dovolené na Rhodosu. Pravidelné autobusové spojení do hlavního města Rhodos ze zastávky u hotelu.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, pět sladkovodních bazénů, dva bazény se slanou vodou a dětský bazén, u nichž jsou slunečníky s lehátky bez poplatku, stejně jako na pláži. Osušky k dispozici oproti vratné záloze. Atrakcí nejen pro děti je 83 metrů dlouhá vodní skluzavka. Pro děti je tu rovněž malé dětské hřiště, miniklub Aldy zajišťuje pro děti od 4 do 12 let zajímavý program, k dispozici jsou dětské postýlky a židličky v restauracích. K vybavení hotelového komplexu Aldemar Paradise Village patří restaurace, bary, internetový kout, kulečník, prodejna suvenýrů, minimarket, zlatnictví a kadeřnictví, půjčovna kol, motorek a aut. Wifi připojení ve veřejných prostorách hotelu je za poplatek. V hotelu lze za poplatek využít rovněž saunu, turecké lázně, jacuzzi anebo si objednat masáže. Pro sportovně založené klienty se nabízí tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, fitness centrum a několik hřišť. Vodní centrum na pláži poskytuje řadu možností vodních sportů - vodní lyžování, šlapadla, kánoe a windsurfing.
Bohatou nabídku sportovního vyžití doplňuje možnost golfu na 18jamkovém hřišti Afandou vzdáleném 10 kilometrů od hotelu. Animační tým připravuje po celý den sportovní turnaje a další zábavu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize s hudebními kanály, lednička, telefon, trezor, terasa nebo balkon. Klimatizace je zapojena od poloviny června do poloviny září.

Stravování

Plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně od 07.00 do 07.30 hodin formou kontinentálního bufetu, od 07.30 do 10.00 hodin formou bufetu v hlavní restauraci Byzantine, pozdní snídaně od 10.00 do 11.00 hodin formou bufetu.
• Obědy od 12.00 do 16.00 hodin formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, piva a místního vína.
• Večeře od 18.30 do 21.15 hodin formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, piva a místního vína. Třikrát týdně tematické večeře.
• Dětské večeře včetně nápojů a zmrzliny od 18.30 do 20.00 hodin v dětské restauraci Aldy.
• Saláty, sendviče, snacky, ovoce, koláče od 11.00 do 12.00 hodin v restauraci Thalassa.
• Odpolední svačinu od 16.00 do 17.00 hodin v restauraci Thalassa, výběr salátů, sendvičů, ovoce a dezertů.
• Teplé a studené nápoje, nealkoholické studené nápoje a alkoholické nápoje místní výroby od 10.00 do 17.00 hodin v restauraci Thalassa.
• Kávu, minerální vodu, nealkoholické nápoje, místní víno, pivo a další alkoholické nápoje v baru Venus od 18.00 do 01.00 hodin.
• Po předchozí rezervaci večeře v čínské restauraci Golden Palm nebo řecké taverně Thalassa.
• Z bezpečnostních důvodů jsou všechny nápoje v okolí bazénu a na pláži podávány do plastových sklenic.

Sport & zábava all inclusive

Tenis (noční osvětlení kurtů za poplatek), stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, některé vodní sporty.

Internetové stránky hotelu

Další informace o hotelech řetězce Aldemar

Popis pokojů


Dvoulůžkový pokoj u bazénu

Ložnice s rozkládací pohovkou, koupelna s vanou, láhev minerální vody a vína, malý dárek na pokoji po příjezdu.


Dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady

Ložnice s rozkládací pohovkou, koupelna s vanou, láhev minerální vody a vína, malý dárek na pokoji po příjezdu.


Dvoulůžkový pokoj výhled na moře

Ložnice s rozkládací pohovkou, koupelna s vanou, láhev minerální vody a vína, malý dárek na pokoji po příjezdu.


Rodinný apartmán výhled do zahrady pro 2 – 4 osoby

Ložnice s obývací částí a rozkládacími pohovkami, koupelna s vanou a sprchou, láhev minerální vody a vína, malý dárek na pokoji po příjezdu.


Rodinný apartmán výhled do zahrady pro 2 – 5 osob

Ložnice s obývací částí a rozkládacími pohovkami, koupelna s vanou a sprchou, láhev minerální vody a vína, malý dárek na pokoji po příjezdu.


Rodinný apartmán výhled na moře pro 2 – 4 osoby

Ložnice s obývací částí a rozkládacími pohovkami, výhled na moře, koupelna s vanou a sprchou, láhev minerální vody a vína, malý dárek na pokoji po příjezdu.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Kallithea

Kallithea je menší klidné letovisko na severovýchodním pobřeží Rhodosu se smíšenými písčito-oblázkovými plážemi, které mají pozvolný vstup do moře. V okolí najdete i malé skalnaté zálivy, využívané pro šnorchlování. V Kallithei je několik restaurací a minimarketů, za větším ruchem se můžete vydat do hlavního města Rhodos, vzdáleného asi 5 kilometrů. K dopravě lze využít pravidelnou autobusovou dopravu nebo taxi. Dovolenou na Rhodosu si můžete zpříjemnit také lázeňskými procedurami v nedalekém lázeňském areálu Kallithea. Je situovaný v krásné zátoce s křišťálově čistou vodou a palmami a jeho úžasné scenérie jsou využívány i pro společenskáéakce a velké svatební hostiny.
Transfer z letiště asi 25 minut. Více informací o Kallithea