Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.

Popis hotelu

Poloha

Hotelový komplex Aldemar Royal Olympian se nachází na pobřeží západního Peloponésu u vesničky Skafidia, asi 13 kilometrů od města Pyrgos a 30 kilometrů od Starověké Olympie.

Vybavení hotelu

Komplex nabízí dva velké a dva dětské sladkovodní bazény se skluzavkou dlouhou 93 metrů. Lehátka a slunečníky u bazénů i na písečné pláži jsou bez poplatku, k dispozici jsou tu i převlékárny, sprchy a WC. Součástí hotelu Aldemar Royal Olympian je několik barů a restaurací včetně italské, čínské a řecké taverny, konferenční centrum s kapacitou 450 míst, TV místnost a herna na bridž. Vybavení doplňují obchody s atraktivním zbožím, klenotnictví, minimarket, malá galerie a kadeřnictví. Wifi připojení ve vnitřních i venkovních prostorách bez poplatku.
Sportovně založeným klientům se nabízí řada sportovních aktivit. Jsou tu tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, basketbal a fotbal, stolní tenis a fitness centrum, na pláži možnost vodních sportů. Zajistit lze také vyjížďky na koních, které pořádá 10 kilometrů vzdálené centrum. Možnost zapůjčení kol, motocyklů i aut. Animační tým připravuje pestré večerní programy.
Pro nejmenší hosty od 4 do 12 let je k dispozici dětské hřiště, profesionální tým miniklubu pro ně připravuje celodenní zajímavé aktivity. V klubu Aldy je také nabízeno stravování pro děti formou bufetu včetně sendvičů, koláčů a džusů. Vysoké židle v jídelně, dětské postýlky a ohrádky k dispozici na vyžádání, možnost pronájmu monitoru a zajištění hlídání dětí.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a výhledem na moře, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, pantofle, SAT/TV s hudebními kanály, lednička, telefon, připojení na internet, trezor, balkón nebo terasa. Možnost ubytování v suitách, nabízí se také bezbariérové ubytování.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Relaxace & wellness

Pobyt v hotelu Royal Olympian lze spojit s léčebnými a relaxačními programy lázeňského střediska Royal Olympian Spa and Thalasso. Lázeňská léčba probíhá pod odborným dohledem a je zaměřená především na posilování svalů, odstranění celulitidy a relaxaci. Centrum nabízí několik typů masáží, hydroterapii, aromaterapii, orientální a vodní procedury. V nabídce jsou i víkendové programy. Služby doplňuje kosmetické centrum.

Internetové stránky hotelu

Další informace o hotelech řetězce Aldemar

Popis pokojů

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu
  • u zájezdů s odletem v sobotu leteckou dopravu Praha - Araxos - Praha v nejnižsí knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • u zájezdů s odletem mimo sobotu leteckou dopravu Praha - Athény - Praha v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg a palubním cateringem,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

* ceny jsou závislé na obsazenosti letů

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • služby delegáta,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.

Informace o destinaci

Letovisko Skafidia

Skafidia je malá vesnička na západním pobřeží Peloponésu, která se nachází asi 12 kilometrů od města Pyrgos. Je pojmenována po starobylém ženském klášteře s věžičkami a střílnami, které měly odrážet pirátské útoky. Krásné přírodní scenérie a křišťálově čisté moře nabízejí ideální podmínky pro dovolenou na Peloponésu. Více informací o Skafidia