Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Přímo na pláži
Pro rodiny s dětmi
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Převlékárny a sprchy na pláži
Vodní sporty a potápění
Dětské hřiště
Dětské brouzdaliště
Postýlky a židličky bez poplatku
Tasty corner jídlo a pití pro děti
Hlídání dětí na vyžádání
Animační programy pro děti i dospělé
Privátní bazény
Bezbariérové pokoje
Areál obklopený pěknou přírodou

Popis hotelu

Poloha

Komfortní hotel Aquila Rithymna Beach, vystavěný v tradičním stylu, tvoří hlavní budova a bungalovy. Komplex je obklopený exotickou zahradou a situovaný přímo u 500 metrů dlouhé písčito-oblázkové pláže, osm kilometrů na východ od historického města Rethymno, kam lze dojet linkovým autobusem.

Vybavení hotelu

Velký bazén s mořskou vodou, dva sladkovodní bazény, dětské brouzdaliště a vnitřní bazén, v zimních měsících vyhřívaný. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénů i na pláži jsou pro klienty bez poplatku, na pláži k dispozici sprchy a převlékárny.
K vybavení patří hlavní restaurace, à la carte taverna a restaurace s krétskými specialitami, několik barů a řecká kavárna.
Mountain Bike Centre organizuje výlety na kolech do okolních hor, v tenisovém klubu si můžete zahrát tenis i objednat instruktora, ve fitness centru zacvičit nebo si zajít do sauny a dopřát masáž. Na pláži je provozována škola vodních sportů, kde si lze objednat i lekce potápění. K vybavení hotelu patří také stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, šipky a boccia.
Hotel Aquila Rithymna Beach je přátelský k dětem. V areálu jsou dva dětské bazény a dětské hřiště, jsou poskytovány dětské židličky, postýlky, můžete si tu zdarma zapůjčit kočárek nebo monitor. Za poplatek lze zajistit hlídání dětí.
Vybavení doplňuje internetový koutek, několik obchůdků, klenotnictví a kadeřnictví.
Příjemnou prázdninovou atmosféru doplňuje nabídka animačního týmu, který připravuje řadu programů jak pro dospělé, tak pro děti a dospívající mládež. Kromě gymnastiky a plážových her se můžete učit řecký jazyk nebo tance. Večery jsou věnovány zábavě.
Hotel má pokoje vhodné pro ubytování handicapovaných klientů s doprovodem pro pohyb po areálu.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje a bungalovy s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, trezor, minibar ( za poplatek ) a balkón nebo terasa. Na vyžádání lze zajistit ubytování v rodinných pokojích, suitách nebo vilách se soukromými bazény.

Stravování

polopenze formou bohatého bufetu
pro děti od 3 do 12 let nabízí Tasty Corner zdarma od 11.00 do 19.00 hodin dětská jídla a nápoje

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkové pokoje s výhledem do zahrady / na moře

Interiér 24,42 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, trezor, minibar ( za poplatek ) a balkón nebo terasa.

Bungalov s výhledem do zahrady

Interiér 30,42 m², klimatizované dvoulůžkové bungalovy s možností přistýlky a obývací částí, umístěné v udržované zahradě, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, trezor, minibar ( za poplatek ) a balkón nebo terasa.

Rodinný pokoj s výhledem do zahrady / na moře

Interiér 32,56 m², klimatizované rodinné pokoje se skládají z ložnice se dvěma lůžky pro rodiče a pokoje pro děti s přistýlkami, který je oddělen posuvnými dveřmi, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, trezor, minibar ( za poplatek ) a balkón nebo terasa.


Junior bungalov suita u moře

Interiér 60 m², klimatizované bungalovy v krétském stylu s možností přistýlky a obývací částí, umístěné v udržované zahradě přímo na pláži, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, trezor, minibar ( za poplatek ) a balkón nebo terasa.

Junior bungalov suita u moře s privátním bazénem

Interiér 60 m², klimatizované bungalovy v krétském stylu s možností přistýlky a obývací částí, umístěné v udržované zahradě přímo na pláži, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, trezor, minibar ( za poplatek ). Suity mají přímý vstup na terasu se soukromým bazénem a lehátky.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistenci delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.

Informace o destinaci

Letovisko Rethymno

Benátský přístav Rethymno je třetím největším městem ostrova Kréta a podle mnohých návštěvníků nejhezčí z celého ostrova. Najdete tu mešity, zachované turecké domy se zastřešenými balkony i zajímavé paláce benátských šlechticů, které dnes slouží kulturním institucím. Akropole starověkého Rethymna se nachází pod mohutným benátským hradem Fortezza. Středověké stavby dávají současnému živému Rethymnu zvláštní romantický ráz. Dovolená Kréta Rethymno nabízí spojení relaxace u moře s poznáním půvabného řeckého města.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 70 minut. Více informací o Rethymno