Cena za osobu od: 16 140 Kč | 24.10. / 4 dny
Bez stravy
Lze dokoupit stravování
Přímo na pláži
Nádherné výhledy
Pro rodiny s dětmi
Rodinné pokoje
Vodní sporty a potápění
Dětské hřiště
Wifi
Wellness
Individuálně ovládaná klimatizace
Rodinný pokoj až pro 3 děti

Popis hotelu

Poloha

Komplex rodinných apartmánů a suit Candia Park Village se nachází u pláže na okraji oblíbeného letoviska Agios Nikolaos. Vzdálenost do centra letoviska asi 4 kilometry, k malebnému přístavu Elounda 6 kilometrů.

Popis hotelu

Příjemný resort Candia Park Village, člen hotelového řetězce Blue GR, je situován přímo u pobřeží s výhledem na krásný záliv Mirabello, je postaven ve stylu autentické krétské vesničky z tradičních materiálů.

Pláž & bazény

soukromá užší písečná pláž místy s kamenitým vstupem do moře obklopená vzrostlými stromy, přímo u hotelu,
molo u pláže s útesy,
dva bazény, dětský bazén, vířivka s panoramatickým výhledem na moře,
lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži i u bazénů bez poplatku

Vybavení hotelu

hlavní restaurace Agapi, à la carte taverna To Fili,
tradiční řecká kavárna Kafeneion,
bar u bazénu, hlavní bar Eros, e-cafe s vysokorychlostním připojením k internetu,
minimarket

Ubytování

rodinné apartmány pro 2 - 6 osob s vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou a kávovarem,
koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů,
LCD SAT/TV, trezor, telefon, wifi,
balkón nebo terasa s příjemným posezením,
možnost ubytování ve suitách u moře

Stravování

bez stravy, možnost dokoupení snídaní nebo polopenze

Sport & zábava

vodní sporty a potápěčské centrum na pláži za poplatek,
vodní lyžování, windsurfing, plachtění, 2 tenisové kurty, lekce jógy,
volejbalové a basketbalové hřiště,
animační programy, Řecký večer

Pro děti a juniory

program pro děti ve věku 4-12 let zahrnuje kromě zábavy i naučné hry zaměřené na ochranu přírody a výtvarné aktivity, dětské hřiště, dětský bazén

Internetové připojení

wifi

Relaxace & wellness

Spa centrum Ananea Wellness, masáže

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Rodinný apartmán (1 ložnice) výhled na vesnici

Interiér 40 m², individuálně klimatizované rodinné apartmány, oddělená ložnice, obývací pokoj s dvěma rozkládacími lůžky, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů a jednoduše vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou, kávovar, SAT/TV, trezor, telefon. Prostorný, vybavený balkón nebo terasa s výhledem do vesničky a zahrady. Max. obsazenost 4 osoby.

Rodinný apartmán (1 ložnice) se zahrádkou

Interiér 40 m², individuálně klimatizované rodinné apartmány, oddělená ložnice, obývací pokoj s dvěma rozkládacími lůžky, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů a jednoduše vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou, kávovar, SAT/TV, trezor, telefon. Prostorný, vybavený balkón nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 4 osoby.

Rodinný apartmán (1 ložnice) boční výhled na moře

Interiér 40 m², individuálně klimatizované rodinné apartmány, oddělená ložnice, obývací pokoj s dvěma rozkládacími lůžky, koupelna se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů a jednoduše vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou, kávovar, SAT/TV, trezor, telefon. Prostorný, vybavený balkón nebo terasa s částečným výhledem na zátoku Mirabello a na moře. Max. obsazenost 4 osoby.

Superior rodinný apartmán (1 ložnice) výhled vesnici

Interiér 60 m², individuálně klimatizované rodinné apartmány, oddělená ložnice, obývací pokoj se čtyřmi rozkládacími lůžky a jednoduše vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou, kávovar, koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, trezor, telefon. Prostorný, vybavený balkón nebo terasa s výhledem do vesničky a do zahrady. Max. obsazenost 6 osob.

Superior rodinný apartmán (1 ložnice) boční výhled na moře

Interiér 60 m², individuálně klimatizované rodinné apartmány, oddělená ložnice, obývací pokoj se čtyřmi rozkládacími lůžky a jednoduše vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou, kávovar, koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, trezor, telefon. Prostorný, vybavený balkón nebo terasa s částečným výhledem na zátoku Mirabello a na moře. Max. obsazenost 6 osob.

Jednoložnicová suita s výhledem na moře

Interiér 40 m², individuálně klimatizované suity, oddělená ložnice, obývací pokoj s dvěma rozkládacími lůžky a jednoduše vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou, kávovar, koupelna se sprchou a WC, koupací pláště a pantofle, vysoušeč vlasů, SAT/TV, trezor, telefon. Prostorný, vybavený balkón nebo terasa s nádherným výhledem na záliv Mirabello. Max. obsazenost 4 osoby.

Jednoložnicová suita u moře

Interiér 40 m², individuálně klimatizované, luxusně vybavené suity s nádherným výhledem na azurové moře, oddělená ložnice, obývací pokoj s dvěma rozkládacími lůžky a jednoduše vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou, kávovar, koupelna se sprchou a WC, koupací pláště a pantofle, vysoušeč vlasů, SAT/TV, trezor, telefon. Prostorný, vybavený balkón nebo terasa s nádherným výhledem na záliv Mirabello. Max. obsazenost 4 osoby.

Jednoložnicová suita u moře SERENITY

Interiér 40 m², v roce 2019 rekonstruované, individuálně klimatizované, luxusně vybavené suity s nádherným výhledem na azurové moře, oddělená ložnice, obývací pokoj s dvěma rozkládacími lůžky a jednoduše vybaveným kuchyňským koutem s ledničkou, kávovar, koupelna se sprchou a WC, koupací pláště a pantofle, vysoušeč vlasů, SAT/TV, trezor, telefon. Prostorný, vybavený balkón nebo terasa s nádherným výhledem na záliv Mirabello. Max. obsazenost 4 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • místní taxu,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedená pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů.
Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování.
Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Agios Nikolaos

Celoročně navštěvované městečko Agios Nikolaos na severovýchodě ostrova Kréta se rozkládá podél malebných mořských zálivů, díky romantické poloze a kotvišti jachet je také nazývané krétské Saint Tropez. Dovolená Kréta - Agios Nikolaos je také příležitostí navštívit vyhlášené taverny v tomto půvabném přímořském letovisku, které jsou denně zásobeny čerstvými úlovky místních rybářů. V Agios Nikolaos je řada obchodů a obchůdků s lákavým zbožím, cukráren, restaurací a půjčoven aut.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 60 minut. Více informací o Agios Nikolaos