Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Široká písečná pláž
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Vodní sporty
Dětské hřiště
Wifi
Dítě do 13 let

Popis hotelu

Poloha

Elegantní hotel Evilion Sea and Sun se nachází na jižní části letoviska Nei Pori, pouhých 100 metrů od široké písečné pláže. Obchody, taverny a kavárny jsou v dosahu 5 minut chůze.

Popis hotelu

Komplex Evilion Sea and Sun tvoří dvě budovy nazvané Evilion a Stilvi, mezi nimiž je situovaný hotelový bazén.

Pláž & bazény

bazén a dětský bazén,
lehátka se slunečníky u bazénu pro hotelové klienty bez poplatku, na pláži za poplatek,
bazén hotelu Evilion mohou využívat i hosté dvou vedlejších hotelů

Vybavení hotelu

restaurace, à la carte restaurace, kavárna, pool bar, snack bar, lounge bar, beach bar,
recepce, konferenční centrum,
obchod se suvenýry, klenotnictví,
výtah, bezbariérový přístup do hotelu

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů,
SAT/TV a rádio, wifi,
minibar a pronájem trezoru za poplatek,
balkón nebo terasa,
nabídka ubytování ve suitách a rodinných suitách

Stravování

polopenze

Sport & zábava

tělocvična

Pro děti a juniory

hřiště, dětský bazén,
miniherna pro děti

Internetové připojení

internetový koutek,
wifi bez poplatku

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj

Klimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV a rádio, wifi zdarma, minibar, trezor, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Studio pro 2 osoby

Klimatizovaná studia s kuchyňským koutem a jídelním stolem, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV a rádio, wifi zdarma, minibar, trezor, balkón. Max. obsazenost 2 osoby.

Studio pro 3 osoby

Interiér 40 m², klimatizovaná studia s kuchyňským koutem a jídelním stolem, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV a rádio, wifi zdarma, minibar, trezor, balkón. Max. obsazenost 3 osoby.

Junior suita

Interiér 35 m², klimatizované junior suity se nacházejí ve 4. patře, ložnice je spojena s obývací částí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV a rádio, wifi zdarma, minibar, trezor, prostorný balkón. Max. obsazenost 2 osoby.

Rodinná suita

Interiér 45 m², klimatizované suity s dvěma oddělenými ložnicemi, manželské dvoulůžko a dvě oddělená lůžka, koupelna s WC a sprchovým koutem, kuchyňský kout, vysoušeč vlasů, SAT/TV a rádio, wifi zdarma, minibar, trezor, balkón. Max. obsazenost 4 dospělé osoby.

Deluxe suita Thalassa

Interiér 80 m², luxusní klimatizovaná a komfortně vybavená suita s obývací částí, výhledem na moře a hory. Vana umístěná v prostoru, oddělené WC, koupací pláště, pantofle, plážové osušky, servis pro přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů, SAT/TV a rádio, wifi zdarma, minibar, trezor, balkón o velikosti 16 m². Max. obsazenost 3 osoby.

Novomanželská suita Livari

Interiér 50 m², luxusní klimatizovaná a komfortně vybavená suita s výhledem na moře, koupelna s WC a sprchovým koutem, koupací pláště, pantofle, plážové osušky, servis pro přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů, SAT/TV a rádio, wifi zdarma, minibar, trezor, balkón o velikosti 80 m². Max. obsazenost 3 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

  • místní taxu,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Doporučujeme seznámit se s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Nei Pori

Letovisko Nei Pori se rozkládá pod jižním cípem pohoří Olympos, u jedné z nejkrásnějších a nejdelších písečných pláží Olympské riviéry.Nabízí ideální podmínky pro dovolenou v Řecku klientům všech generací. Příjemná prázdninová atmosféra městečka s vynikajícími podmínkami pro relaxaci má mnoho příznivců, kteří se do Nei Pori opakovaně vrací. Návštěvníci oceňují širokou písečnou pláž a příjemný vstup do moře, který je bezpečný a vhodný i pro seniory a děti. Mělká voda u břehu poskytuje malým potápěčům výborné podmínky pro objevování světa pod vodou. Základní výbavu lze jednoduše pořídit na místě. Dlouhá pláž se spoustou vyplavených mušliček láká i k romantickým procházkám. V Nei Pori si můžete vyzkoušet vodní lyžování, parasailing, let na padáku za motorovým člunem, nebo se s dětmi projet na „banánech“. Nachází se tu půjčovna kol a malých motocyklů. Podél pobřeží vede široká promenáda, lemovaná řadou obchodů, kaváren a typických řeckých taveren, vhodná i pro projížďky na kolečkových bruslích. V hlavní sezóně se děti zabaví v lunaparku, na trampolínách nebo dětských hřištích. V Nei Pori jsou samozřejmě taverny, kavárny a řada obchodů. Najdete tu i několik barů, ale noční kluby jsou umístěny mimo letovisko, kam můžete dojet taxíkem. Autobusové linky zajišťují spojení s okolními letovisky a městy Thessaloniki, Katerini a Larisa. Místní zajímavostí Nei Pori jsou také tradiční trhy. Kromě čerstvého ovoce, zeleniny, bylinek, ryb a mořských plodů se tu nabízí různé druhy řeckého koření, voňavý med nebo vyhlášený horský čaj. Vybrat si můžete i z mnoha druhů oliv a olivových olejů či zakoupit tradiční řecké lihoviny a místní vína. Turistický vláček zajišťuje spojení Nei Pori se sousedním rušnějším městečkem Platamonas. Letovisko se všemi atrakcemi je rušné především v hlavní sezóně, mimo ni je nabídka aktivit pro turisty omezena.

Transfer z letiště asi 1 hodinu a 40 minut.

Více informací o Nei Pori