Hotel Intercontinental Aphrodite Hills Resort 5*

Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Polopenze ZDARMA
Transfer taxíkem v ceně
Palubní catering
Lze dokoupit stravování
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Nádherné výhledy
Rodinné pokoje
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Areál obklopený pěknou přírodou

Popis hotelu

Poloha

Moderní hotelový resort postavený ve stylu vesničky s tradičním náměstím s restauracemi a obchůdky nabízí ideální podmínky pro dovolenou klientů všech generací, především milovníky golfu. Nachází se na náhorní plošině s výhledem na legendární skálu Aphrodite 15 kilometrů od Paphosu, centra kyperské kultury, mytologie a tradice. Nabízí výjimečný výhled na moře, relaxaci v lázeňském centru a 18jamkové golfové hřiště přímo u hotelu.

Vybavení hotelu

Luxusní hotelový komplex je postavený kolem velkého bazénu ve tvaru laguny s kaskádami. Upravenou zahradu s palmami doplňují zahradní skalky. Na pláž v písčito oblázkové zátoce, kde jsou klientům resortu k dispozici za poplatek lehátka se slunečníky a plážové osušky, je zajištěná doprava hotelovým autobusem. Stravování nabízí čtyři à la carte restaurace s nabídkou kyperských specialit i středomořské kuchyně, je tu několik barů, K vybavení patří vnitřní bazén a dětský bazén, v zimních měsících vyhřívané, tenisové kurty včetně tenisové akademie, dětské hřiště a klub i hlídání dětí na vyžádání. Jezdecký oddíl zajišťuje jízdy na koních pro začátečníky včetně dětí i zkušené jezdce.
Součástí hotelu je také business centrum a jednací místnosti.

Ubytování

Klimatizované nebo dle potřeby vytápěné, elegantně zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, telefon, SAT/TV, minibar,zařízení pro přípravu kávy a čaje, trezor, balkón nebo terasa. Kromě standardních pokojů nabízí hotel ubytování i v suitách pro rodiny s dětmi.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení obědů a večeří.

Relaxace & wellness

Lázeňské termální centrum Retreat Spa, které používá výhradně přípravky značky Pevonia Botanica, sauna, parní lázně, masáže, hydroterapie, aromaterapie, kosmetické procedury včetně pedikúry a manikúry, posilovna se špičkovým vybavením i venkovní tělocvičnou s profesionálním dohledem a možností osobní konzultace nebo individuálních cvičebních programů.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


DELUXE POKOJ S VÝHLEDEM DO ZAHRADY / NA BAZÉN / NA GOLF A MOŘE

Interiér 33 m², koupelna s vanou a oddělenou sprchou, koupací pláště, žehlička a žehlicí prkno, vybavení na přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady / na bazén / na golf a moře. Max. obsazenost 2 dospělí a 1 dítě do 12 let.


JUNIOR SUITA S VÝHLEDEM DO ZAHRADY / NA BAZÉN

Elegantně zařízené pokoje s obývacím koutkem, koupelna se sprchou, koupací pláště, žehlička a žehlicí prkno, vybavení na přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady nebo na bazén . Max. obsazenost 3 dospělí (3.osoba do 18 let) nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let.


RODINNÉ PROPOJENÉ POKOJE S VÝHLEDEM DO ZAHRADY / NA BAZÉN

Propojené deluxe pokoje, dvě koupelny s oddělenými sprchami, koupací pláště, žehlička a žehlicí prkno, vybavení na přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady / na bazén . Max. obsazenost 2 dospělí a 3 děti do 17 let.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • transfery na místě vozem TAXI,
 • asistence zástupce cestovní kanceláře,
 • základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • připojištění – bližší informace zde,
 • místní taxu,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám

Informace o destinaci

Letovisko Paphos

Paphos, dříve hlavní město na západní části ostrova Kypr, si zachoval svůj původní starobylý ráz i přes rozvoj turistického ruchu. Dovolená Kypr, Paphos patří díky příznivému klimatu, krásným plážím se světlým pískem a průzračnému moři mezi oblíbenější cíle zahraničních návštěvníků. V centru města je vyhlášený přístav s kavárnami, bary, tavernami a obchodní zónou. Paphos má spoustu restaurací i možností pro večerní a noční zábavu. Lze také podniknout oblíbené Jeep Safari do okolí města, věnovat se pěší turistice a trekkingu, výletům na kolech, plachtění nebo golfu v nedalekých golfových klubech. Oblast okolo letoviska Paphos, jedna z nejvýznamnějších na ostrově Kypr, má bohatou historii, datující se až do doby před Kristem. Milovníci historických památek mohou obdivovat řadu fascinujících pamětihodností od mohutné tvrze nad rybářským přístavem po rozlehlé pohřebiště králů, impozantní římské mozaiky nebo byzantský kostel Ayia Paraskevi. Historické památky Paphosu jsou tak významné a rozsáhlé, že byly zařazeny do seznamu UNESCO. Řadu zajímavých nálezů lze zhlédnout v místním Archeologickém muzeu.

Transfer z letiště asi 1 hodinu a 40 minut.

Více informací o Paphos