Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Přímo na pláži
Nádherné výhledy
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Dětské hřiště
Wellness
Klidná část ostrova
Areál obklopený pěknou přírodou
Poblíž hlavního města

Popis hotelu

Poloha

Luxusní hotelový komplex Ionian Blue Bungalow and Spa Resort vystavěný terasovitě ve svahu se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Nejbližší vesničkou je klidná Nikiana s malou pláží a několika pobřežními tavernami. Známé rušné letovisko Nidri je v dosahu 5 kilometrů směrem na jih, hlavní město ostrova se nachází asi 12 kilometrů severním směrem.
Hotel je situován přímo u kamenité pláže lemované dřevěnými moly usnadňujícími přístup do moře.

Vybavení hotelu

Velký sladkovodní bazén a dětský bazén. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici bez poplatku u bazénu i na pláži. K vybavení hotelu patří dvě restaurace a několik barů včetně pool baru, malý obchod, kadeřnictví a vybavené konferenční centrum. Pro děti je k dispozici malé hřiště. Milovníci vodních sportů si mohou užít vodní lyže, jízdu na banánu, windsurfing, potápění nebo si půjčit šlapadla. Ke sportovnímu vybavení hotelu patří také stolní tenis.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, trezor, rádio, minibar a balkón.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Relaxace & wellness

Hotelové lázeňské centrum komplexu Ionian Blue Bungalow and Spa Resort nabízí různé druhy masáží, parní lázeň, saunu, jacuzzi a vyhřívaný bazén s masážními vodopády, vybavenou tělocvičnu.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkový pokoj superior s výhledem na moře

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, trezor, rádio, minibar a balkón s výhledem na moře. Max.obsazenost 4 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistence zástupce cestovní kanceláře,
  • základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.

Informace o destinaci

Letovisko Nidri

Nidri je nejrušnější letovisko na ostrově Lefkada. Nidri s kosmopolitní atmosférou a celodenní zábavou láká většinu návštěvníků ostrova. Pobřeží letoviska Nidri lemují kavárny, taverny a obchody, v noci je v místních barech a diskotékách rušno. Nidri má velmi dobrou polohu uprostřed východního pobřeží ostrova Lefkada, asi 17 kilometrů na jih od hlavního města. Dovolená Lefkada Nidri to jsou také výletní lodě, které denně vyplouvají z malebného místního přístavu k blízkým ostrovům a plážím na západním pobřeží Lefkady. V letovisku Nidri je velké centrum vodních sportů s řadou atrakcí, vypůjčit si můžete i motorový člun.
Transfer z letiště asi 40 minut. Více informací o Nidri