Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Dětské hřiště
Wifi
Klidné místo v dosahu centra
Areál obklopený pěknou přírodou

Popis hotelu

Poloha

Pěkný komplex Kalloni Village v nádherné rozlehlé zahradě poblíž zálivu Kalloni. Soukromá 1 km dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je v dosahu 50 až 100 metrů, podle umístění domů. Vzdálenost od městečka Skala Kallonis je 3 kilometry, od letiště v hlavním městě Mytilini 45 kilometrů.

Vybavení hotelu

Areál se 30 samostatnými domy má šest bazénů se sladkou vodou a dětské bazény, u nichž jsou klientům lehátka se slunečníky k dispozici bez poplatku. K vybavení hotelu Kalloni Village patří restaurace, bar, hřiště na basketbal a plážový volejbal, dětské hřiště a minimarket. Wifi zdarma. Pro milovníky přírody je tu i malá pozorovatelna, z níž lze sledovat ptáky, hnízdící ve zdejších biotopech.

Ubytování

Klimatizované apartmány v bungalovech pro 3 osoby mají obývací ložnici s rozkládací pohovkou, SAT/TV, jídelní kout propojený s vybavenou kuchyňkou, kde je sporák, velká lednička, mikrovlnná trouba a toustovač, samostatnou ložnic pro dvě osoby, koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, pračku, wifi připojení a velkou verandu.

Stravování

Bez stravy.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Apartmán - Bungalov

Klimatizované apartmány umístěné v bungalovech pro 3 osoby, mají oddělenou ložnici od obývací místnosti, ve které se nachází rozkládací pohovka, SAT/ TV, wifi, sejf, jídelní kout propojený s prostornou plně vybavenou kuchyní, kde je sporák, velká lednička, mikrovlnná trouba a toustovač. Koupelnu s WC, vysoušeč vlasů. K vybavení patří také žehlící prkno se žehličkou, a velká veranda.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistenci delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • místní taxu, více na Informace k cenám.

Informace o destinaci

Letovisko Skala Kallonis

Malebné letovisko Skala Kallonis s tradičními domky, obchůdky, tavernami a kavárnami je centrem velké zátoky na jihozápadě ostrova Lesbos. Další možnosti stravování, obchody se suvenýry, supermarkety a banky naleznete v centru městečka Kalloni. Pěkná dlouhá písečná pláž Skala Kallonis se vzrostlými stromy, slunečníky, lehátky a pozvolným vstupem do moře je vhodná pro děti a seniory. Skala Kallonis má dobré podmínky také pro vodní sporty, zejména windsurfing. Celá zátoka je díky okolní krajině s bohatou vegetací tranzitním bodem a domovem více než 130 druhů stěhovavých ptáků, kteří jsou objektem pozorování profesionálních i amatérských ornitologů z celého světa. Ptáci se živí rybami, především místními sardelemi, o nichž se traduje, že jsou nejlepší na světě. Pro poznání okolních pláží a letovisek doporučujeme pronájem auta nebo mopedu.

Transfer z letiště asi 70 minut. Více informací o Skala Kallonis