Hotel Mediterranean Beach 4*

Transfer taxíkem v ceně
Palubní catering
Přímo na pláži
U nádherné pláže
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Vodní sporty
Wifi
Wellness
Animační programy pro děti i dospělé
Bezbariérové pokoje

Popis hotelu

Poloha

Nedávno zrekonstruovaný hotel Mediterranean Beach v odstínech modré a bílé s terasovitou zahradou leží přímo u písečné pláže na západním konci Limassolu, asi 8 kilometrů od jeho centra. Starověké město Amathounta je vzdáleno asi 1 kilometr, letiště v Larnace asi 65 kilometrů.

Vybavení hotelu

Venkovní a vnitřní vyhřívaný bazén, dětský bazén. Lehátka i slunečníky jsou u bazénu i na pláži k dispozici bez poplatku. Pro sportovně založené klienty tělocvična, tenisové kurty, stolní tenis, na pláži široká nabídka vodních sportů včetně potápěčského centra. V areálu hotelu Mediterranean Beach se nachází několik restaurací a barů, mezi které patří i italská Ristorante Bacco a luxusní restaurace Celeste. Součástí komplexu je i obchod se suvenýry. Každý večer hotel pořádá tematickou noc. Dětský klub Angels nabízí zajímavé aktivity pro děti ve věku 4 – 12 let.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, kabelová/satelitní televize, rádio, telefon, trezor, minibar, balkon nebo terasa. Možnost ubytování v rodinných pokojích, wifi internet zdarma. Všechny prostory hotelu kromě 3. patra jsou bezbariérové.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří nebo plné penze.

Relaxace & Wellness

Hotelové lázně Aquum Health Spa nabízejí antistresové, relaxační, revitalizační a omlazující programy, několik typů masáží, hydroterapii, hammam a saunu.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Deluxe dvoulůžkový pokoj výhled do vnitrozemí/ na moře

Interiér 22 m², koupelna s vanou, LCD TV, dětská postýlka na vyžádání, balkón s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Max. obsazenost 3 osoby.


Deluxe rodinný pokoj s výhledem na moře

Interiér 27,6 m², oddělená spací část pro děti do 12 let na palandách, samostatný salon s rozkládacím lůžkem, terasa s výhledem na moře. Koupací pláště, pantofle, vybavení pro přípravu kávy a čaje. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.


Luxury studio výhled na bazén a moře

Interiér 38 m², pouze pro dospělé, děti do 16 let v tomto typu pokoje nejsou akceptovány, oddělená obývací část, koupelna s vanou, koupací pláště a pantofle, hifi systém, rádio s CD přehrávačem, 2 LCD TV, balkón s výhledem na moře.


Rodinný pokoj výhled do vnitrozemí/ na bazén/ na moře

Interiér 30,8 m², obývací část s rozkládací postelí, LCD TV s videem, ideální pro rodiny se dvěma dětmi do 12 let, balkón nebo terasa s výhledem do vnitrozemí, na bazén nebo moře, vybavení na přípravu kávy a čaje.


Superior pokoj výhled na bazén a moře

Interiér 32,8 m², pouze pro dospělé, děti do 16 let nejsou v tomto typu pokoje akceptovány, obývací část, koupelna s vanou, koupací pláště, balkón s výhledem na moře, vybavení na přípravu kávy nebo čaje. Max. obsazenost 2 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky do Larnacy v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

  • služby delegáta

Informace o destinaci

Letovisko Limassol

Limassol, druhé největší město ostrova Kypr a populární turistické a zábavní centrum, nabízí velké množství aktivit. Rozkládá se podél 15 kilometrů dlouhého pobřeží s řadou hotelů a zábavných podniků. Dovolená Kypr Limassol to jsou také večery, které můžete trávit v barech, na diskotékách nebo poslechem buzuki v tradičních tavernách s místními obyvateli. Nechybí vodní park s tobogány, skluzavkami a řadou dalších atrakcí. Pláže jsou zde poměrně úzké, nejlepší písečná pláž v okolí Lady's Mile se táhne několik kilometrů podél východního pobřeží poloostrova Akrotiri. Půvab Limassolu spočívá především ve spojení moderního života s rušným starým městem. Městské tržnice působí orientálnějším dojmem než jinde na Kypru, obchody v uličkách starého města jsou uspořádány ještě jako za starých časů podle druhů prodávaného zboží. Koná se tu řada lidových slavností a karnevalů, v červenci festival lidového tance. Poloha Limassolu na jihozápadním pobřeží ostrova Kypr je ideálním výchozím bodem pro ty, kteří chtějí prozkoumat celý ostrov, neboť se nachází poblíž dvou historicky nejvýznamnějších míst ostrova – starověkých nalezišť Amathus, 11 kilometrů východně od Limassolu a Kourion, 19 kilometrů západně od Limassolu.

Transfer z letiště asi 45 minut. Více informací o Limassol