Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Široká písečná pláž
Rodinné pokoje
Dětské hřiště
Wifi
Sítě proti komárům
Klidné místo v dosahu centra

Popis hotelu

Poloha

Pěkný hotel Olympic Beach v centru letoviska Nei Pori se nachází jen 50 metrů od široké písečné pláže, na kterou je čelní nebo boční výhled ze všech balkónů. Svou polohou zajišťuje Olympic Beach klidné ubytování, přitom kavárničky, obchůdky i restaurace jsou na dosah.

Popis hotelu

Hotel Olympic Beach je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Pláž & bazény

písečná pláž ve vzdálenosti 50 metrů,
lehátka a slunečníky na pláži za poplatek

Vybavení hotelu

restaurace, snack bar v předzahrádce s vyhlášenou pizzou

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje,
sítě proti komárům,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, rádio,
kuchyňský kout s dvouvařičem a lednicí, předpokládá se využití vlastního nádobí, talíře, příbory ani hrnce ve vybavení nejsou,
lednička, telefon, pronájem trezoru za poplatek, balkón

Stravování

polopenze formou bufetu

Sport & zábava

možnost vodních sportů na pláži

Pro děti a juniory

dětské hřiště

Internetové připojení

internetový kout

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Dvoulůžkový - čtyřlůžkový pokoj

Klimatizované dvou až čtyřlůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, rádio, dvouvařič, lednička, telefon, balkón. Max.obsazenost 4 osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Nei Pori

Letovisko Nei Pori se rozkládá pod jižním cípem pohoří Olympos, u jedné z nejkrásnějších a nejdelších písečných pláží Olympské riviéry.Nabízí ideální podmínky pro dovolenou v Řecku klientům všech generací. Příjemná prázdninová atmosféra městečka s vynikajícími podmínkami pro relaxaci má mnoho příznivců, kteří se do Nei Pori opakovaně vrací. Návštěvníci oceňují širokou písečnou pláž a příjemný vstup do moře, který je bezpečný a vhodný i pro seniory a děti. Mělká voda u břehu poskytuje malým potápěčům výborné podmínky pro objevování světa pod vodou. Základní výbavu lze jednoduše pořídit na místě. Dlouhá pláž se spoustou vyplavených mušliček láká i k romantickým procházkám. V Nei Pori si můžete vyzkoušet vodní lyžování, parasailing, let na padáku za motorovým člunem, nebo se s dětmi projet na „banánech“. Nachází se tu půjčovna kol a malých motocyklů. Podél pobřeží vede široká promenáda, lemovaná řadou obchodů, kaváren a typických řeckých taveren, vhodná i pro projížďky na kolečkových bruslích. V hlavní sezóně se děti zabaví v lunaparku, na trampolínách nebo dětských hřištích. V Nei Pori jsou samozřejmě taverny, kavárny a řada obchodů. Najdete tu i několik barů, ale noční kluby jsou umístěny mimo letovisko, kam můžete dojet taxíkem. Autobusové linky zajišťují spojení s okolními letovisky a městy Thessaloniki, Katerini a Larisa. Místní zajímavostí Nei Pori jsou také tradiční trhy. Kromě čerstvého ovoce, zeleniny, bylinek, ryb a mořských plodů se tu nabízí různé druhy řeckého koření, voňavý med nebo vyhlášený horský čaj. Vybrat si můžete i z mnoha druhů oliv a olivových olejů či zakoupit tradiční řecké lihoviny a místní vína. Turistický vláček zajišťuje spojení Nei Pori se sousedním rušnějším městečkem Platamonas. Letovisko se všemi atrakcemi je rušné především v hlavní sezóně, mimo ni je nabídka aktivit pro turisty omezena.

Transfer z letiště asi 1 hodinu a 40 minut.

Více informací o Nei Pori