Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Plně zařízené vily
Samostatné vily
Vily

Popis hotelu

Poloha

Pleiades Luxury Villas se nachází ve svahu nad zálivem Mirabello na severovýchodě Kréty. Úžasné scenérie dotváří vysokou úroveň ubytování a služeb. Vzdálenost na nejbližší pláž je asi 600 metrů, doporučuje se pronájem auta.

Popis hotelu

Komplex devíti samostatných luxusních vil obklopených zelení. Každá vila má vlastní bazén a individuální design a styl umožňující prožití dovolené na Krétě v nerušeném soukromí. Dovoz potravina nápojů lze objednávat přes recepci.

Ubytování

stylově zařízené vily s individuálně ovládanou klimatizací
kuchyň včetně varné desky, trouby, lednice a myčky, kávovar, nádobí a příbory
koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, toaletní potřeby, plážové osušky
pračka, sušička, žehlicí prkno
SAT/TV, DVD přehrávač, individuální satelitním přijímač, vysokorychlostní připojení k internetu a hudebním systém Dolby Digital s CD přehrávačem a rádiem
privátní bazén a venkovní sprchy
terasa s lehátky a slunečníky
kryté parkovací místo

Stravování

bez stravy, možnost dokoupení snídaní

Internetové připojení

vysokorychlostní připojení

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů

Dvouložnicová vila

Klimatizovaná dvoupatrová vila má dvě ložnice, hlavní s king size dvoulůžkem a koupelnou a další se 2 oddělenými postelemi a koupelnou se sprchou, rozloha 110 m2, terasa s privátním bazénem a lehátky. Max. obsazenost 5 dospělých osob.

Superior dvouložnicová vila

Elegantně zařízená klimatizovaná vila má dvě ložnice, větší má king size dvoulůžko a sprchový kout pro dvě osoby s hydromasážním panelem a výhledem na moře, druhá ložnice má oddělené postele a sprchový kout s hydromasáží, rozloha 145 m2, terasa s privátním bazénem a lehátky. Max. obsazenost 5 dospělých osob.

Tříložnicová vila

Elegantně zařízená klimatizovaná vila má tři ložnice, jednu s king size dvoulůžkem a koupelnou, další dvě s oddělenými postelemi a koupelnami. Rozloha 143 - 155 m2, terasa s privátním bazénem a sprchou. Max. obsazenost 6 dospělých osob.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • místní taxu,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Doporučujeme seznámit se s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Agios Nikolaos

Celoročně navštěvované městečko Agios Nikolaos na severovýchodě ostrova Kréta se rozkládá podél malebných mořských zálivů, díky romantické poloze a kotvišti jachet je také nazývané krétské Saint Tropez. Dovolená Kréta - Agios Nikolaos je také příležitostí navštívit vyhlášené taverny v tomto půvabném přímořském letovisku, které jsou denně zásobeny čerstvými úlovky místních rybářů. V Agios Nikolaos je řada obchodů a obchůdků s lákavým zbožím, cukráren, restaurací a půjčoven aut.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 60 minut. Více informací o Agios Nikolaos