Aktuálně výhodné ceny do resortů Grecotel

28.04.23
Resorty pod značkou Grecotel uvedla naše cestovní kancelář na český trh jako první již v roce 2003. Brzy se zařadily mezi nejoblíbenější hotely našich stálých klientů. Pro dovolenou v Řecku jsou prostě Grecotely sázkou na jistotu🙂 Především díky spolehlivým službám, možnostem ubytování v různých typech pokojů podle potřeb klientů a jejich rodin a v neposlední řadě také kvůli úrovni stravování.

Grecotely - to nejlepší pro vaši dovolenou

Nabízené aktivity zahrnují ranní gymnastiku, aerobik nebo aquaerobik, tenisové turnaje, volejbal a řadu dalších možností. Mimo to můžete absolvovat kurzy vaření, malování na hedvábí nebo výuku řeckých tanců. Hotely pod značkou Grecotely se nachází na Krétě a řadě dalších atraktivních míst v Řecku.

Užijte si dovolenou v Řecku naplno

Těšíte se na vodní sporty nebo se chcete rozmazlovat ve wellness centrech? To vše resorty Grecotel pro vaši dovolenou v Řecku nabízí. Výhodou je, že nechybí ani večerní zábava pro všechny věkové kategorie, často s živou hudbou a tancem.

Gastronomie

Resorty Grecotel po celém Řecku věnují velkou pozornost úrovni stravovacích služeb a kvalitě surovin. Hojně využívají lokální produkce ovoce a zeleniny v biokvalitě, často mají i vlastní farmy. Nabízí také zajištění dietní stravy. Po předchozí domluvě si můžete domluvit bezlepkovou stravu apod., popř. se lze na dalších úpravách dohodnout na místě s hotelovým food and beverage. Oblíbená je také možnost kombinovat zakoupenou polopenzi nebo all inclusive s nabídkou hotelových à la carte restaurací.

Pohodlí pro rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi najdou v Grecotel Clubech skvělé podmínky pro pohodovou dovolenou. Jsou tu rodinné pokoje, dětské bazény, brouzdaliště i hřiště a profesionální tým kvalifikovaný pro zajištění všech potřebných služeb. V rámci GrecoBaby pro děti do 3 let nabízí hotely nejen dětské postýlky a židličky, ale i ohřívače láhví, sterilizátory, monitory, přebalovací podložky, chodítka, stupátka, nočníky, WC redukce a kočárky. Pro větší děti, které spí na posteli pro dospělé, se na vyžádání dodává k posteli zábradlí. Stačí sdělit své požadavky předem.
Archiv aktualit

Maria

Olympská riviéra
Nei Pori
Prostorné ubytování Více

Kerveli Village 3*

Samos
Kerveli
Nádherné scenérie Více

Lindian Village 5*

Rhodos
Lardos
Elegantní ubytování Více

Daios Cove 5*

Kréta
Agios Nikolaos
Rozmazlujte se luxusem Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024