Grecotely pro rodinnou dovolenou v Řecku

23.10.23

Naplánujte si dovolenou plnou zážitků

Grecotely patří k osvědčeným resortům, které si oblíbili klienti z celé Evropy. A to především díky atraktivním lokalitám, celodenní zábavě pro dospělé i děti a možnostem řady sportovních aktivit. Vyberte si pro svou dovolenou v Řecku z nabídky špičkových hotelů, které zajišťují skvělé podmínky jak pro klidný pobyt ve dvou, tak pro rodinnou dovolenou.

Grecotely - kvalita stravování především

Pokud preferujete spolehlivý servis a dobré jídlo, nebudete zklamáni. Nespornou výhodou je, že resorty využívají kvalitní suroviny z místních biofarem. Hotely společnosti Grecotel nabízejí po předchozí domluvě různé diety, mezi nimi také bezlepkovou stravu, přímo na místě lze dohodnout s hotelovým food and beverage poskytování odpovídajícího stravování. Oblíbené jsou resorty Grecotel , poskytující all inclusive program LUX.ME, který zahrnuje i stravování v restauracích à la carte, možnost výběru z několika restaurací pro snídaně, obědy i večeře, bar 24/7 otevřený po celý den s nabídkou teplého i studeného občerstvení včetně nápojů.

Zázemí pro rodinnou dovolenou

Děti si mohou se svými vrstevníky hrát různé hry, sportovat, učit se potápět nebo vařit. Programy Grecoland Kids klubů jsou sestavené tak, aby vyhovovaly dětem různých věkových kategorií. Grecotely zajišťují péči jak o nejmenší děti do 3 let, tak i pro věkovou kategorii 3-6 let. Pro děti do 12 let je zajištěna zábava v Grecojunior. Pro ty nejmenší nabízí GrecoBaby nejen dětské postýlky a židličky, ale i ohřívače láhví, sterilizátory, monitory, přebalovací podložky, chodítka, stupátka, nočníky, WC redukce a kočárky. Pro větší děti, které spí na posteli pro dospělé, se na vyžádání dodává k posteli zábradlí. Stačí sdělit své požadavky předem.
Archiv aktualit

Grand Leoniki Grecotel 4*

Kréta
Rethymno
Aparmánový resort Více

Grecotel Amirandes 5*

Kréta
Gouves
Ve stylu minojských paláců Více

Grecotel White Palace 5*

Kréta
Rethymno
Elegance v modrobílé Více

Grecotel Marine Palace 4*

Kréta
Panormo
Nádherný aquapark pro dět Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024