Plánujete Řecko autem?

26.02.25

Informace k cestě do Řecka autem

🚗Cesta do severního Řecka přes Maďarsko, Srbsko a Makedonii trvá většinou kolem 18 hodin. Je sice náročnější, než letadlem, ale na druhou stranu má i spoustu skvělých výhod. Jednak se do auta vejde všechno a na místě se hodí k výletům do okolí. Připravili jsme pro vás užitečné tipy, které se mohou pro vaši cestu hodit.

Pobytová místa v Řecku

Aktuálně nabízíme týdenní pobyty v apartmánech se 2 oddělenými ložnicemi za cenu kolem deseti tisíc korun na týden. Zajistit lze podle obsazenosti i 10denní, popřípadě 14denní pobyt. Nabídka se týká Olympské riviéry – letoviska Nei Pori, kde nabízíme pohodlné byty s velkými byty v domě Maria. K samostatnému ubytování tu lze dokoupit i polopenzi.
Ubytování na Chalkidiki můžeme zajistit například ve vilách se třemi ložnicemi Acrotel Porto Brava 4* anebo v pěkném komplexu Renaissance Hanioti Resort 4*+. Na Korfu si klienti oblíbili velmi pěkný resort La Riviera Barbati 4*.
Cenu za samostatné ubytování na požadovaný počet nocí vám sdělíme obratem.

Doporučení na cestu

Před cestou se dobře vyspěte, ideální variantou je samozřejmě když se řidiči mohou střídat. Myslete na to, abyste měli dostatek tekutin a nejlépe lehké svačinky.
Zkontrolujte si povinnou výbavu a technický stav svého vozu a seznamte se s informacemi pro motoristy v Řecku.
Máme pro vás také řadu dalších užitečných doporučení, které byste měli před cestou vzít na vědomí.

Neváhejte! Vyberte si chytře nejvhodnější ubytování včas a nezapomeňte, že ty nejlepší ceny platí do poloviny března

Archiv aktualit