První Mandarin Oriental v Řecku

24.11.23
Mandarin Oriental Costa Navarino

Řecká premiéra - Mandarin Oriental Costa Navarino

V srpnu 2023 zahájil provoz první hotel prestižní sítě Oriental Mandarin na řeckém území. Luxusní resort se nachází nad úžasnou zátokou Navarino na jihozápadním Peloponésu. Vybudován byl podle návrhů řeckých architektů a s využitím jedinečných místních materiálů tak, aby nenarušil malebnost místní krajiny. Nabízí 99 apartmá a vil s privátními bazény a terasami.

Špičková gastronomie

Hostům Mandarin Oriental Costa Navarino je k dispozici několik restaurací a barů. Řeckou kuchyni prezentuje restaurace Oliviera, můžete si tu dopřát také pravou italskou pizzu, libanonské speciality nebo zajistit soukromou večeři, kterou místní kuchaři připraví jen pro vás. Kromě špičkové gastronomie v resortu využívají návštěvníci také sousední Agoru. V zátoce s přístavem se nachází řada tématicky zaměřených restaurací, kaváren, cukráren i street food. Konají se tu zajímavé akce s programem zaměřeným na místní tradice. Vše doplňuje obchodní zóna s butiky, prodejnami knih a další atraktivní nabídkou.

Sportovní aktivity a golf

Costa Navarino je ideální místo pro milovníky aktivního odpočinku. Můžete se tu věnovat nejrůznějším aktivitám od cyklistiky, hikingu a horolezectví až po plachtění, potápění a tenis v tenisovém centru Mouratoglou. Milovníci golfu jistě ocení, že resort Mandarin Oriental Costa Navarino přímo navazuje na 18jamkové hřiště Bay Course. A poměrně blízko se nachází další tři kvalitní golfové areály. Díky tomu je Costa Navarino považováno za nejlepší golfovou destinaci ve Středomoří.

Relaxace a pohoda v oriental Mandarin Costa Navarino

Místní spa nabízí širokou škálu relaxačních a revitalizačních procedur, které jsou inspirovány tradičními rituály z Dálného východu. Samozřejmě nechybí hammam, studená koupel a bylinná sauna, která zajišťuje unikátní detoxikaci.
Archiv aktualit

Mandarin Oriental Costa Navarino

Pelopones
Costa Navarino
Luxus nad úžasnou zátokou Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024