Resorty Domes 2024

10.11.23
Naplánujte si svou dovolenou v Řecku v některém z luxusních resortů Domes. Právě teď do konce listopadu za jedinečnou cenu. Atraktivní lokality u nádherných pláží, pohodlné ubytování a špičkový servis tvoří skvělé zázemí pro příjemnou relaxaci u moře na řeckých ostrovech Korfu a Kréta.

Resorty Domes jen pro dospělé

Můžete si zvolit klidný romantický pobyt v hotelu DOMES MIRAMARE, a Luxury Collection Resort Corfu na smaragdově zeleném ostrově Korfu nebo DOMES NORUZ CHANIA, Autograph Collection na prosluněné Krétě, nedaleko kosmopolitní metropole východní Kréty - města Chania. Součástí obou hotelů jsou špičková wellness centra, která kromě lázeňských služeb, sauny, aromaterapie, masáží, manikúry a kosmetických procedur nabízí i speciální kúry.

Užijte si báječnou dovolenou s dětmi

Pro rodinnou dovolenou na Korfu je ideální neformálně luxusní DOMES OF CORFU, Autograph Collection přímo u pláže na klidnější západní straně ostrova. Rodiny s dětmi si užijí skvělou dovolenou plnou zábavných aktivit i v krétských resortech.

DOMES OF ELOUNDA, Autograph Collection na východním pobřeží a stejně tak i DOMES ZEEN CHANIA, a Luxury Collection Resort na západě ostrova nabízí pohodlné rodinné pokoje a suity, dětské bazény, hřiště a dětské kluby, kde se děti zabaví pod vedením kvalifikovaného personálu. Resorty Domes nabízí pro nejmenší nejen dětské postýlky a židličky, ale i ohřívače láhví, sterilizátory, monitory, přebalovací podložky, chodítka, stupátka, WC redukce apod.

Dovolená u moře jak má být v exkluzivních resortech Domes

Aktuální slevy platí u většiny resortů pro celou letní sezónu. Tak neváhejte, vyberte si svůj zájezd a můžete se těšit na léto v Řecku.
Archiv aktualit

Domes Corfu 5*

Korfu
Moraitika
Resort jen pro dospělé Více

Domes Noruz Chania 5*

Kréta
Chania
Resort jen pro dospělé Více

Domes of Corfu 5*

Korfu
Glyfada
Ideální pro rodinnou dovolenou Více

Domes of Elounda 5*

Kréta
Elounda
S výhledem na Spinalongu Více

Vyberte si svůj zájezd do Řecka

Vyberte si z nabízených destinací dovolenou na léto 2024