Hotel Creta Maris Beach Resort 5*

Transfer taxíkem v ceně
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Přímo na pláži
Pro rodiny s dětmi
Rodinné pokoje
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Skluzavka u bazénu
Vodní sporty a potápění
Dětské hřiště
Postýlky a židličky bez poplatku
Dětské menu
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Wellness
Animační programy pro děti i dospělé
Bezbariérové pokoje

Popis hotelu

Poloha

Spojením hotelů Creta Maris a Terra Maris vznikl rozlehlý resort poskytující služby vysokého standardu včetně VIP servisu. Má všechny předpoklady pro prožití příjemné dovolené v pěkném prostředí s nabídkou řady aktivit. Nachází se na okraji letoviska Hersonissos, asi 24 kilometrů východně od Heraklionu, u pěkné písčité pláže, v jedné části kamenité.

Vybavení hotelu

Elegantní hotelový komplex Creta Maris Beach Resort ve stylu malé ostrovní vesničky se soukromou kapličkou má pěknou, upravenou zahradu. K vybavení patří šest venkovních bazénů, několik bazénů pro děti a dva vnitřní. Slunečníky, lehátka a plážové ručníky u bazénů i na hotelové pláži jsou pro klienty bez poplatku. Komplex nabízí stravování v šesti restauracích, je tu také sedm barů, diskotéka a kavárna.
Pro sportovní aktivity jsou klientům k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, fitness centrum, bowling, hřiště na minifotbal a minigolf. Na pláži široká nabídka vodních sportů.
Příznivcům golfu resort zajišťuje speciální podmínky na 18jamkovém golfovém hřišti Crete Golf Club, které je v dosahu 10 minut jízdy autem. V hotelu si můžete půjčit auto, motorku a horské kolo nebo objednat výlety. Vybavení doplňuje minimarket, obchůdky, klenotnictví, kadeřnictví,soukromá kaple a přistávací dráha pro vrtulníky. Wifi připojení ve veřejných prostorách areálu zdarma.
Pro děti od 4 do 11 let je v komplexu zajištěn program, který zahrnuje týmové hry a informace k ochraně prostředí, kromě několika dětských bazénů včetně bazénu se skluzavkou je tu i hřiště a herna. Dětské postýlky a židličky jsou bez poplatku, poskytuje se dětské menu. Za poplatek lze zajistit hlídání dětí.
Animační tým připravuje pestré programy včetně lekcí vaření a krétských tanců, tématické večery a karaoke.

Ubytování

Komfortně vybavené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV s hudebním kanálem nebo rádio, wifi připojení, telefon, lednička, kávovar, trezor a balkón nebo terasa. Komplex nabízí také bungalovy, rodinné pokoje a suity i bezbariérové ubytování.

Stravování

Plná penze formou all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Brzké kontinentální snídaně od 06.00 do 07.00 hodin v restauraci Cosmos.
• Bufetové snídaně od 07.00 do 10.00 hodin v restauracích Cosmos a Estia.
• Pozdní kontinentální snídaně od 10.00 do 11.00 hodin v restauraci Estia.
• Obědy formou bufetu od 12.30 do 14.30 hodin v restauraci Cosmos a Estia.
• Večeře od 18.30 do 21.30 hodin v hlavních restauracích Cosmosa a Estia.
• Večeře po předchozí rezervaci v restauraci Cochlias u moře od 19.00 do 22.00 hodin 4 x týdně, v italské restauraci Limoncello od 18.30 do 22.00 6 x týdně nebo v Pithos Bio taverně od 18.30 do 23.00 hodin 6 x týdně
• Půlnoční snack od 24.00 do 01.00 v řecké biotaverně Pithos 6 x týdně.
• Snídaně, snacky, obědy adalší malé občerstvení v restauraci Almyra od 10.00 do 17.00 hodin, v pool barech od 10.30 do 18.00 hodin.
• Nealkoholické nápoje, vodu, kávu, čaj, místní pivo, víno a vybrané alkoholické nápoje zahraniční a místní výroby v barech od 10.30 do 01.00 hodin, v Romantic baru od 9.00 do 00.30 hodin.

Sport & zábava all inclusive

V rámci all inclusive bez poplatku minigolf, aerobik, stolní tenis, hřiště ná plážový volejbal a petang.

Relaxace & Wellness

Thalasso centrum nabízí řadu ozdravných programů. Hosté mohou využít široké nabídky kosmetických služeb a relaxačních terapií s využitím přírodních produktů - bylinek, medu a olivového oleje.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Promo pokoj
Dvoulůžkové pokoje o rozloze cca 27 m², koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV s hudebním kanálem nebo rádio, wifi připojení, telefon, lednička, kávovar, trezor a balkón nebo terasa. Cenově výhodný pokoj, u kterého nelze dopředu zajistit zvláštní požadavky.


DVOULŮŽKOVÝ POKOJ HLAVNÍ BUDOVA VÝHLED DO ZAHRADY / NA MOŘE
Komfortně vybavené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, v hlavní budově o rozloze 27 m² a výhledem do zahrady nebo na moře, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV s hudebním kanálem nebo rádio, wifi připojení, telefon, lednička, kávovar, trezor a balkón nebo terasa.


BUNGALOV KLASIK S VÝHLEDEM NA MOŘE / S VÝHLEDEM DO ZAHRADY
Klimatizované bungalovy, o rozloze 30 m² s výhledem do zahrady na bazén nebo moře. Nabízejí ubytování až pro 3 dospělé osoby. Je zde koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV s hudebním kanálem nebo rádio, wifi připojení, telefon, lednička, kávovar, trezor a balkón nebo terasa.


DELUXE BUNGALOV U VODY
Komfortně vybavené klimatizované bungalovy, o rozloze 30 m² u moře jsou v roce 2013 kompletně renovované. Nabízejí ubytování až pro 3 dospělé osoby. Je zde koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV s hudebním kanálem nebo rádio, wifi připojení, telefon, lednička, kávovar, trezor a balkón nebo terasa.


DELUXE BUNGALOV S VÝHLEDEM NA MOŘE / S VÝHLEDEM DO ZAHRADY
Komfortně vybavené klimatizované bungalovy o rozloze 30 m², kompletně renovované v roce 2013, kombinují moderní styl s tradiční architekturou. Nabízejí ubytování až pro 3 dospělé osoby. Je zde koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV s hudebním kanálem nebo rádio, wifi připojení, telefon, lednička, kávovar, trezor a balkón nebo terasa.


RODINNÝ POKOJ
Komfortně vybavené klimatizované pokoje v hlavní budově nebo bungalovech, o rozloze 37 - 60 m². Nabízejí ubytování až pro 4 osoby. Skládají je z ložnice, 1-2 koupelen s WC, obývacího pokoje a balkonu nebo terasy. Další vybavení vysoušeč vlasů, SAT/TV s hudebním kanálem nebo rádio, wifi připojení, telefon, lednička, kávovar.


VIP SUITA
Komfortně vybavené klimatizované suity mají nádherný výhled na moře a rozlohu 53 - 139 m². Nabízejí ubytování až pro 4 osoby. Skládají je z 1-2 ložnic, 1-2 koupelen s WC, obývacího pokoje a balkonu nebo terasy. Další vybavení vysoušeč vlasů, SAT/TV s hudebním kanálem nebo rádio, wifi připojení, telefon, lednička, kávovar.


Top VIP suita
Komfortně vybavené klimatizované suity s privátním bazénem u moře. Nabízejí nádherný výhled na moře a rozlohu 160 m². Ubytování možné až pro 4 osoby. V přízemí se nachází ložnice se šatnou, kuchyň, koupelna se saunou, WC, jídelna až pro 8 osob. Venkovní prostor s vlastní zahradou a posezením, lehátka, sprcha, soukromý bazén a přímý přístup na pláž. V prvním patře se nachází druhá ložnice se šatnou, koupelna s vířivkou a saunou, obývací pokoj s minibarem a balkonem s výhledem na moře. Další vybavení vysoušeč vlasů, SAT/TV s hudebním kanálem nebo rádio, wifi připojení, telefon, lednička, kávovar.

Cena zahrnuje / nezahrnuje

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • transfery na místě vozem TAXI,
  • služby delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Hersonissos

Hersonissos - největší turistické letovisko na Krétě s písčitými i oblázkovými plážemi se nachází 25 kilometrů východně od letiště v Heraklionu. Hersonissos je velmi živé městečko s pěknou pobřežní promenádou a řadou restaurací, kavárniček, pizzerií, diskoték a nočních klubů. Letovisko Hersonissos na severu ostrova Kréta je vyhledáváno převážně mladými lidmi, kterým nabízí také široké možnosti noční zábavy. V Hersonissu se můžete projet na koni, navštívit malý vodní park, sportovní centrum s autodromem nebo využít širokou nabídku vodních sportů včetně bungee jumpingu. V dosahu deseti minut jízdy autem z letoviska Hersonissos se nachází golfové hřiště. Doporučujeme rovněž návštěvu malebných vesniček nad Hersonissem, Koutouloufari nebo Piskopiano, kam zajíždí výletní vláček, nabízí příjemnou atmosféru starých časů, úzké uličky s původními domky, malé kavárny a obchody s tradičními výrobky. Dovolená Kréta Hersonissos to je také možnost podnikat kratší lodní plavby do okolních letovisek jako Malia nebo Sissi.

Transfer z letiště v Heraklionu asi 25 minut. Více informací o Hersonissos