Cena za osobu od: 22 120 | 20 160 Kč | 24.10. / 4 dny
All inclusive
Transfer taxíkem v ceně
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Přímo na pláži
Krásná pláž se vzrostlými stromy
Pro rodiny s dětmi
Rodinné pokoje
Plně zařízené vily
Vily
Golfové hřiště v dosahu
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Vybrané sporty v ceně
Tenisové kurty bez poplatku
Možnost pronájmu kol
Dětské hřiště
Dětské brouzdaliště
Postýlky a židličky bez poplatku
Wifi
Wellness
Animační programy pro děti i dospělé
Postele king size
Areál obklopený pěknou přírodou
Rodinný pokoj až pro 3 děti
Bazén s mořskou vodou
Bezlepková strava
3 pevná lůžka

Popis hotelu

Poloha

Grecotel Lux.Me Daphnila Bay Dassia se rozkládá na jednom z nejkrásnějších míst ostrova Korfu s výhledem na scenérie zálivu Dassia s širokou nabídkou obchůdků, taveren, barů i klubů, asi 11 kilometrů od hlavního města Korfu, autobusová zastávka 400 metrů od hotelu.

Popis hotelu

Komplex Grecotel Lux Me Daphnila Bay Dassia je obklopený vzrostlými borovicemi a olivovníky, hlavní budova a bungalovy jsou zasazené ve svahu v pěkně upravené velké zahradě s palmami u soukromé písečné pláže, místy s drobnými oblázky, nesoucí ocenění čistoty Modrou vlajkou. Poloha a vybavení komplexu zajišťují ideální podmínky pro příjemnou dovolenou klientů všech generací včetně rodin s dětmi.

Pláž & bazény

dva sladkovodní bazény 315m² a 106m², dětský bazén s brouzdalištěm 48m² a hloubkou do 50 centimetrů, vnitřní thalasso bazén s vyhřívanou mořskou vodou pro klienty Elixir Thalasso Spa,
soukromá písečná pláž, místy s drobnými oblázky oceněná Modrou vlajkou,
lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu i na pláži bez poplatku,
na pláži se sprchami i převlékárnami je přírodní stín od vzrostlých palem a olivovníků

Vybavení hotelu

24h WhatsUpp concierge servis,
shutle servis od hlavní budovy na pláž a zpět,
hlavní restaurace Antica Cucina bufet and BBQ restaurace, asijská a italská restaurace à la carte s nabídkou středozemní kuchyně, 24/7 snack bar otevřený 24 hodin 7 dní v týdnu, cukrárna,
pool bar, lobby bar a bar na pláži,
TV/video místnost, herna,
minimarket, butik, zlatnictví,
amfiteátr

Ubytování

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky,
koupelna s WC, vysoušeč vlasů,
SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, trezor, wifi,
denně doplňovaný minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje,
balkón nebo terasa,
možnost ubytování rodin s dětmi v bungalovech nebo dvouložnicových vilách

Stravování

All inclusive formou programu LUX.ME

Program all inclusive zahrnuje

Sport & zábava

na pláži široká nabídka vodních sportů včetně potápění,
pronájem horských kol, tenisový klub,
golfové hřiště v dosahu 14 kilometrů,
vyjížďky na koních možné 4 kilometry od hotelu

Sport & zábava all inclusive

boccia, plážový volejbal, basketbal, stolní tenis, 7 tenisových kurtů, mini fotbal, šipky, biliár, lukostřelba, fitness centrum Thalasso Elixir Spa, windsurfing pro držitele licence, kánoe a šlapadla,
denní hotelové aktivity - lukostřelba, ranní gymnastika, aerobik, jóga, pilates, tae bo, vodní gymnastika, výuka tanců řeckých i hip hop, večery s taneční show, folklorním programem, diskotékou, živou hudbou a další zábavou

Pro děti a juniory

pro nejmenší děti od 0 do 3 let Greco Baby nabízí možnost zapůjčení základního dětského vybavení - postýlky pro děti do dvou let, židličky, ohřívače lahví, sterilizátory, nočníky, WC redukce, stupátka, kočárky i monitory - doporučujeme objednat při rezervaci zájezdu,
Grecoland Club nabízí pestrý program pro děti od 4 do 12 let s odborným dohledem, na vyžádání lze zajistit hlídání, výuku tenisu, je tu i dětské hřiště,
Grecoteens pro juniory od 13 do 17 let organizuje od poloviny června do poloviny září zábavu včetně sportovních týmových her, vodních hrátek, plážového volejbalu, vodních sportů, turnajů, řeckých tanců i hip hop a další atraktivní aktivity,
dětské menu

Internetové připojení

wifi LUX.ME v celém areálu hotelu

Relaxace & wellness

Elixir Thalasso Spa s výhledem na moře, zkrášlovací procedury, relaxačních terapie, čokoládové zábaly, aromaterapie, aroma masáže, zábaly z mořských řas, sauna, parní lázeň, fitness centrum s kardio zónou, thalassotherapie pro tělo i duši, vyhřívaný bazén s mořskou vodou a jacuzzi, kadeřnictví

Internetové stránky hotelu

Další informace o hotelech řetězce Grecotel

Popis pokojů

Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady/ na moře

Interiér 28 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje v hlavní budově s king size lůžkem a možností přistýlky formou pohovky, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Maximální obsazenost 3 dospělé osoby.

Daphnila bungalov výhled zahrada/omezený výhled na moře

Interiér 38 m², klimatizované bungalovy rozmístěné v hotelové zahradě, ložnice s dvoulůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky s možností přistýlky formou sofa, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

LUX.ME Sky pokoj výhled na moře

Interiér 28 m², klimatizované pokoje v hlavní budově v nejvyšším patře s nádherným výhledem na moře, ložnice s dvoulůžkem a obývací část s rozkládací pohovkou, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Hideaway Daphnila bungalov výhled do zahrady

Interiér 38 m², klimatizované renovované bungalovy rozmístěné v hotelové zahradě, ložnice s dvoulůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky s možností přistýlky formou sofa, mramorová koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Hideaway Daphnila bungalov omezený výhled na moře

Interiér 38 m², klimatizovaný bungalov umístěný v hotelové zahradě s dvoulůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky s možností přistýlky formou sofa, mramorová koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.

Daphnila rodinný bungalov výhled do zahrady

Interiér 42 m², klimatizované bungalovy v hotelové zahradě, ložnice s dvoulůžkem a oddělená ložnice s přistýlkami formou sofa, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 2 děti.

Paradiso rodinný bungalov

Interiér 50 m², renovované rodinné bungalovy, ložnice s dvoulůžkem, dětská ložnice oddělená posuvnými dveřmi se dvěma přistýlkami formou sofa, na vyžádání možnost přidání další přistýlky, koupelna s vanou, WC se sprchou, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 3 děti.

Paradiso rodinný bungalov omezený výhled na moře

Interiér 50 m², renovované rodinné bungalovy, ložnice s dvoulůžkem, dětská ložnice oddělená posuvnými dveřmi se dvěma přistýlkami formou sofa, na vyžádání možnost přidání další přistýlky, koupelna s vanou, WC se sprchou, balkón nebo terasa s částečným výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 3 děti.

LUX.ME Paradiso bungalov suite směrem k moři

Interiér 50 m², bungalov suity v blízkosti moře, ložnice s dvoulůžkem, obývací část oddělená posuvnými dveřmi s přistýlkou formou sofa, koupelna s vanou, WC se sprchou, balkón nebo terasa s částečným výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Robinson Crusoe rodinný bungalov

Interiér 50 m², klimatizované renovované bungalovy pro rodiny s dětmi, ložnice s dvoulůžkem a oddělená ložnice s přistýlkami formou sofa až pro 3 děti, koupelna s vanou, WC se sprchou, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 3 děti.

LUX.ME rodinný bungalov směrem k moři

Interiér 50 m², klimatizované bungalovy v hotelové zahradě, ložnice s prostorným dvoulůžkem a obývací část s rozkládací pohovkou, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 3 děti.

Robinson Crusoe rodinný bungalov omezený výhled na moře

Interiér 50 m², klimatizované renovované bungalovy pro rodiny s dětmi, ložnice s dvoulůžkem a oddělená ložnice s přistýlkami formou sofa až pro 3 děti, koupelna s vanou, WC se sprchou, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 3 děti.

Paradiso rodinný bungalov přední řada směrem k moři

Interiér 50 m², renovované rodinné bungalovy v první řadě u moře v zahradě, ložnice s dvoulůžkem, dětská ložnice oddělená posuvnými dveřmi se dvěma přistýlkami formou sofa, koupelna s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.

Grand rodinný pokoj (apartmán) výhled zahrada/moře

Interiér 56 m², klimatizované rodinné pokoje v hlavní budově, dvě ložnice s vlastní koupelnou s WC a obývacím prostorem propojené dveřmi, dva balkóny s výhledem do zahrady nebo na moře Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 2 děti.

Dream vila dvouložnicová privátní zahrada výhled na moře

Interiér 85 m², vila s výjimečnou polohou v privátní zahradě s výhledem na moře s privátním vchodem, dvě ložnice s dvoulůžkem oddělené dveřmi, obývací část s pohovkou oddělená posuvnými dveřmi, plně vybavený kuchyňský kout, dvě koupelny s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 4 dospělé osoby.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • asistence zástupce cestovní kanceláře,
 • transfery na místě vozem TAXI,
 • u typu pokoje Dream Villa nestandartní stornopodmínky, doporučujeme připojištění – bližší informace na vyžádání,
 • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • místní taxu,
 • připojištění – bližší informace zde,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedená pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů.
Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování.
Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Kommeno

Menší letovisko Kommeno, asi 11 kilometrů na sever od hlavního města Korfu má kopcovitý terén, díky čemuž nabízí nádherné výhledy na moře a okolní scenérie. Na převážně oblázkové pláži v zálivu s průzračně čistou vodou je pěkné koupání i šnorchlování. Pláž je chráněna před větrem a má pozvolný vstup do moře. Letovisku Kommeno dodává původ malý kostelík Ypapanti situovaný přímo u moře. Jedná se o poměrně klidné místo, za zábavou lze dojet do blízké Dassie anebo do hlavního města Korfu, kam jezdí místní autobusová linka.
Transfer z letiště asi 20 minut. Více informací o Kommeno