Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Palubní catering
Přímo na pláži
Lehátka a slunečníky u bazénu bez poplatku
Wifi

Popis hotelu

Poloha

Moderní a elegantní boutique hotel Londa se rozkládá u vlastní písčité pláže v turistickém letovisku Potamos Germasogeias, stranou od rušného, pulzujícího centra města Limassol, jen 40 min. od mezinárodního letiště v Larnace a 50 min. od hlavního města Nicosia.

Vybavení hotelu

Hotel Londa má k dispozici venkovní sladkovodní bazén, saunu, parní lázeň, jacuzzi, plně vybavená tělocvična. Pool bar, restaurace Caprice, konferenční centrum s kapacitou až pro 70 osob, vysokorychlostní internet na recepci. V areálu je také obchod se suvenýry a novinový stánek. Možnost hlídání malých dětí za poplatek. Na pláži široká nabídka vodních sportů.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje superior s bočním výhledem na moře zařízené v moderním stylu, koupelna s WC, Nespresso kávovar, mini bar, elektronický trezor, vysokorychlostní internetové připojení, bezdrátový telefon, kabelová/satelitní TV, vysoušeč vlasů a balkón. Na vyžádání možnost ubytování v deluxe pokojích nebo suitách.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří.

Relaxace & wellness

Hotelové lázně nabízejí antistresové a revitalizační programy, několik typů masáží, aromaterapii a hydroterapii. součástí lázní je také sauna, parní lázeň, jacuzzi, menší bazén a plně vybavená tělocvična.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


Deluxe pokoj výhled na moře

Interiér 37 m², řešeno jako open plan, Nespresso kávovar, vysokorychlostní internet, balkón s výhledem na moře.


Suita boční výhled na moře

Interiér 62 m², ložnice částečně oddělená od obývací části, dvě koupelny, Nespresso kávovar, vysokorychlostní internet, balkón s bočním výhledem na moře.


Suita výhled na moře

Interiér 60 m², ložnice částečně oddělená od obývací části, dvě koupelny, Nespresso kávovar, vysokorychlostní internet, balkón s výhledem na moře.


Superior pokoj boční výhled na moře

Interiér 60 m², řešeno jako open plan, Nespresso kávovar, vysokorychlostní internet, balkón s bočním výhledem na moře.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • transfery na místě vozem TAXI,
 • asistence zástupce cestovní kanceláře,
 • základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • připojištění – bližší informace zde,
 • místní taxu,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám

Informace o destinaci

Letovisko Limassol

Limassol, druhé největší město ostrova Kypr a populární turistické a zábavní centrum, nabízí velké množství aktivit. Rozkládá se podél 15 kilometrů dlouhého pobřeží s řadou hotelů a zábavných podniků. Dovolená Kypr Limassol to jsou také večery, které můžete trávit v barech, na diskotékách nebo poslechem buzuki v tradičních tavernách s místními obyvateli. Nechybí vodní park s tobogány, skluzavkami a řadou dalších atrakcí. Pláže jsou zde poměrně úzké, nejlepší písečná pláž v okolí Lady's Mile se táhne několik kilometrů podél východního pobřeží poloostrova Akrotiri. Půvab Limassolu spočívá především ve spojení moderního života s rušným starým městem. Městské tržnice působí orientálnějším dojmem než jinde na Kypru, obchody v uličkách starého města jsou uspořádány ještě jako za starých časů podle druhů prodávaného zboží. Koná se tu řada lidových slavností a karnevalů, v červenci festival lidového tance. Poloha Limassolu na jihozápadním pobřeží ostrova Kypr je ideálním výchozím bodem pro ty, kteří chtějí prozkoumat celý ostrov, neboť se nachází poblíž dvou historicky nejvýznamnějších míst ostrova – starověkých nalezišť Amathus, 11 kilometrů východně od Limassolu a Kourion, 19 kilometrů západně od Limassolu.

Transfer z letiště asi 45 minut. Více informací o Limassol