Využijte výhody Sphere!

Řecko, Skiathos, Koukounari, Hotel Skiathos Palace

Slevy pro držitele karet

sphere logoDržitelům karet s věrnostním programem Sphere poskytujeme slevy na zájezdy do Řecka, na řecké ostrovy a Kypr ve výši 5 %, VIP Sphere 7 %.
Slevy jsou poskytovány osobám, které jsou držiteli karty, nelze je sčítat, kombinovat s jinými slevami a uplatňovat na nabídky zájezdů se slevou.
Podrobnosti sdělíme v provozovně naší cestovní kanceláře GREECE TOURS na adrese Dlouhá 50, 110 00 Praha 1.

Podmínky uplatnění slevy

* Sleva musí být uplatněna při rezervaci zájezdu s uhrazením stanovené zálohy, nelze ji nárokovat dodatečně. O slevu se snižuje doplatek zájezdu. Slevy se nesčítají, nejsou přenosné a neposkytují se u zájezdů s linkovými lety, plaveb, zvýhodněných nabídek typu First minute, Last minute a zájezdů, které nepořádá cestovní kancelář Greece Tours. V případě nároku na více slev je vždy poskytnuta sleva, která je pro klienta nejvýhodnější. U procentních slevových sazeb se slevy kalkulují z celkové ceny zájezdů včetně letištních tax, neposkytují se jen z připojištění, příplatků za doobjednané stravování, taxi transferů, pokud nejsou součástí ceny, a dalších fakultativních služeb. Maximální výše slevy na osobu je 3 000 Kč.