Hotel Grecotel Caramel Boutique Resort 5*

Cena za osobu od: 16 650 Kč | 17.10. / 4 dny
Snídaně
Ubytování ZDARMA pro 3.osobu
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Přímo na pláži
Široká písečná pláž
Pro rodiny s dětmi
Vily
Boutique hotel
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Převlékárny a sprchy na pláži
Vodní sporty a potápění
Vodní sporty
Postýlky a židličky bez poplatku
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Wellness
Tématické večery
Animační programy pro děti i dospělé
Bezbariérové pokoje
Klidná část ostrova
Bazén s mořskou vodou
Děti do 14 let
Bezlepková strava

Popis hotelu

Poloha

Grecotel Caramel Boutique Resort se nachází 78 kilometrů od letiště v Heraklionu a 9 kilometrů od centra městečka Rethymno, s původním benátským přístavem. Leží přímo u 300 metrů dlouhé pláže s jemným pískem, v blízkosti obchůdků, půjčoven aut a restaurací.

Popis hotelu

Grecotel Caramel Boutique Resort doplňuje nabídku hotelů řetězce Grecotel, vhodných pro relaxaci klientů všech generací včetně rodin s dětmi. Elegantní areál s příjemnou prázdninovou atmosférou tvoří hlavní budova a nízkopodlažní domky obklopené zahradou. Veškeré zařízení bylo pečlivě vybráno s důrazem na detail a s použitím ručně vyrobeného designového nábytku i venkovního vybavení.

Pláž & Bazény

písčitá pláž přímo u hotelu,
velký bazén s mořskou vodou a jacuzzi,
lehátka, slunečníky a osušky u bazénů a na pláži bez poplatku,
plážové převlékárny, altány

Vybavení hotelu

hlavní restaurace, à la carte restaurace,
brasserie, pool bar , lounge bar a piano bar,
TV místnost, minimarket

Ubytování

klimatizované elegantně zařízené junior suity s možností přistýlky, koupelna s WC,
vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle,
SAT/TV, telefon,
minibar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, Nespresso kávovar, trezor,
balkón nebo terasa, možnost bezbariérových pokojů
Ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií, popřípadě vilách s vlastním bazénem a soukromou pláží. Pro jejich popisy a ceny nás neváhejte kontaktovat.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří
snídaně včetně produktů zdravé výživy a tradičních bylinkových čajů
Grecoland Tasty Corner pro děti od 3 do 12 let nabízí zdarma od 11.00 do 17.00 hodin čerstvé ovoce, jogurty, sušenky, zmrzlinu, mléko, čaj, vodu a džusy, obědy zahrnují polévku, zeleninu, těstoviny, rybu, pizzu, domácí burgery, saláty a další dětská jídla včetně nápojů,
zelenina pro zásobování hotelu je dodávaná z místních biofarem, jejichž produkce podléhá pečlivým kontrolám kvality

Sport & zábava

fitness centrum s kardiozónou, ranní gymnastika, jóga, pilates a aqua aerobik, plážový volejbal, stolní tenis, boccia, basketbal, fotbal, animační programy,
vodní sporty na pláži

Pro děti a juniory

pro nejmenší děti od 0 do 3 let Greco Baby nabízí možnost zapůjčení základního dětského vybavení - postýlky pro děti do dvou let, židličky, ohřívače lahví, sterilizátory, nočníky, WC redukce, stupátka, kočárky i monitory - doporučujeme objednat při rezervaci zájezdu,
Grecoland Club pro děti od 4 do 12 let,
Grecoteens pro juniory od 13 do 17 let sportovní týmové hry, vodní hrátky, večerní party,
NOVÉ lekce perfektního make-upu - v červenci a srpnu po předchozí rezervaci, zdarma

Internetové připojení

wifi v celém hotelu zdarma

Relaxace & Wellness

Elixir Beaty Salón - relaxační terapie,
masáže, peelingy, koupele,
venkovní jacuzzi, fitness centrum se Star Trac elektronickým kardio-fitness vybavením,
rotopedy, steppery,
salón krásy

Internetové stránky hotelu

Další informace o hotelech řetězce Grecotel

Popis pokojů

Junior suita Caramel

Interiér 40 m², klimatizované junior suity v hlavní budově s možností přistýlky, první a druhé patro, koupelna s dvěma umyvadly a sprchovým koutem, WC, prostorný balkón (ve vybraných suitách) nebo terasa. Max. obsazenost 2 osoby.

Junior suita (jedna místnost) výhled na moře

Interiér 35 m², klimatizované elegantně zařízené junior suity typu open-plan s obývacím koutkem, ve druhém patře hlavní budovy, koupelna s WC, balkón nebo terasa s výhledem na moře. Max.obsazenost 2 osoby.

Junior suita (jedna místnost) s privátní zahradou

Interiér 40 m², klimatizované elegantně zařízené junior suity typu open-plan v hlavní budově v přízemí s ložnicí a king size lůžkem, obývacím koutkem s pohovkou, která může sloužit jako přistýlka pro dítě, koupelna s WC, privátní zastřešená terasa s privátní zahradou vybavenou zahradním nábytkem, výhled do zahrady. Maximální obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Rodinná suita v hlavní budově

Interiér 50m², klimatizované rodinné suity s ložnicí a obývacím pokojem odděleným posuvnými dveřmi, v prvním a druhém patře hlavní budovy, dvě koupelny s WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.

Bungalov Suita (jedna místnost)

Interiér 50 m², klimatizované suity typu open-plan v sekci bungalovů v přízemí nebo v 1. patře, koupelna s WC, balkón nebo terasa s výhledem do zarhady. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Luxury bungalov suita výhled zahrada

Interiér 55 m², klimatizované suity v sekci bungalovů v přízemí nebo v 1. patře, ložnice a obývací pokoj oddělený posuvnými dveřmi, koupelna s WC, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.

Dvouložnicová plážová vila u moře

Interiér 65-85 m², klimatizované dvoupatrové vily s přímým vstupem na pláž, v přízemí se nachází vstupní hala se šatnou, obývací pokoj a ložnice typu open-plan, koupelna s WC. V patře je umístěna druhá ložnice s koupelnou a plně zařízená terasa s výhledem na moře. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 1 dítě.

Luxury bungalov suita s venkovním jacuzzi

Interiér 55 m², klimatizované suity v sekci bungalovů v prvním patře, ložnice a obývací pokoj oddělený posuvnými dveřmi, koupelna s WC, terasa s venkovním jacuzzi. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.

Luxury suita Caramel privátní venkovní jacuzzi

Interiér 50 m², klimatizované suity ve druhém patře hlavní budovy, ložnice a obývací pokoj oddělený posuvnými dveřmi, koupelna s WC, terasa s venkovním jacuzzi. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.

Bungalov suita (jedna místnost) s venkovním jacuzzi

Interiér 50 m², klimatizované suity typu open-plan v sekci bungalovů v 1. patře, koupelna s WC, terasa s venkovním jacuzzi. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a jedno dítě.

Mezonet výhled do zahrady

Interiér 45 m², klimatizované mezonety v zahradě, obývací pokoj s oddělenou ložnicí v patře, koupelna s WC, balkon nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Mezonet první řada výhled na moře

Interiér 45 m², klimatizované mezonety v první řadě u moře, obývací pokoj s oddělenou ložnicí v patře, koupelna s WC, balkon nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Cena zahrnuje / nezahrnuje

Cena zahrnuje

  • ubytování se stravováním dle popisu,
  • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
  • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
  • asistenci delegáta,
  • základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
  • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

Informace o destinaci

Letovisko Rethymno

Benátský přístav Rethymno je třetím největším městem ostrova Kréta a podle mnohých návštěvníků nejhezčí z celého ostrova. Najdete tu mešity, zachované turecké domy se zastřešenými balkony i zajímavé paláce benátských šlechticů, které dnes slouží kulturním institucím. Akropole starověkého Rethymna se nachází pod mohutným benátským hradem Fortezza. Středověké stavby dávají současnému živému Rethymnu zvláštní romantický ráz. Dovolená Kréta Rethymno nabízí spojení relaxace u moře s poznáním půvabného řeckého města.

Transfer z letiště v Heraklionu asi 60 minut. Více informací o Rethymno