Cena za osobu od: 19 160 | 18 950 Kč | 24.10. / 4 dny
Snídaně
Polopenze ZDARMA
Ubytování ZDARMA pro 3.osobu
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Přímo na pláži
Široká písečná pláž
Pro rodiny s dětmi
Vily
Boutique hotel
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Převlékárny a sprchy na pláži
Vodní sporty a potápění
Vodní sporty
Postýlky a židličky bez poplatku
Hlídání dětí na vyžádání
Wifi
Wellness
Tématické večery
Animační programy pro děti i dospělé
Bezbariérové pokoje
Klidná část ostrova
Bazén s mořskou vodou
Bezlepková strava

Polopenze ZDARMA

Polopenze formou dine around programu Dine Club ZDARMA pro ubytování ve vilách na minimálně 3 noci od 1.7. do 14.9. a od 25.10. do 31.10.2024

Popis hotelu

Poloha

Grecotel Caramel Boutique Resort se nachází 78 kilometrů od letiště v Heraklionu a 9 kilometrů od centra městečka Rethymno, s původním benátským přístavem. Leží přímo u 300 metrů dlouhé pláže s jemným pískem, v blízkosti obchůdků, půjčoven aut a restaurací.

Popis hotelu

Grecotel Caramel Boutique Resort doplňuje nabídku hotelů řetězce Grecotel, vhodných pro relaxaci klientů všech generací včetně rodin s dětmi. Elegantní areál s příjemnou prázdninovou atmosférou tvoří hlavní budova a nízkopodlažní domky obklopené zahradou. Veškeré zařízení bylo pečlivě vybráno s důrazem na detail a s použitím ručně vyrobeného designového nábytku i venkovního vybavení.

Pláž & bazény

písčitá pláž přímo u hotelu,
velký bazén s mořskou vodou a hydromasážními tryskami,
lehátka, slunečníky a osušky u bazénů a na pláži bez poplatku,
plážové převlékárny, altány

Vybavení hotelu

hlavní restaurace, à la carte restaurace,
brasserie, pool bar , lounge bar a piano bar,
TV místnost, minimarket

Ubytování

klimatizované elegantně zařízené junior suity s možností přistýlky, koupelna s WC,
vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, plážová taška s plážovými ručníky a doplňky,
LCD SAT/TV, telefon,
minibar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, Nespresso kávovar, trezor,
balkón nebo terasa, možnost bezbariérových pokojů
Ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií, popřípadě vilách s vlastním bazénem a soukromou pláží. Pro jejich popisy a ceny nás neváhejte kontaktovat.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze formou dine around programu,
více informací ke stravování
Tasty Corner pro děti od 3 do 12 let nabízí zdarma od 11.00 do 17.00 hodin čerstvé ovoce, sušenky, mléko, čaj, vodu a džusy a obědy s dětskými jídly včetně nápojů

Sport & zábava

fitness centrum s kardiozónou, ranní gymnastika, jóga, pilates a aqua aerobik, plážový volejbal, stolní tenis, boccia, basketbal, fotbal, animační programy,
vodní sporty na pláži

Pro děti a juniory

pro nejmenší děti od 0 do 3 let Greco Baby nabízí možnost zapůjčení základního dětského vybavení - postýlky pro děti do dvou let, židličky, ohřívače lahví, sterilizátory, nočníky, WC redukce, stupátka, kočárky i monitory - doporučujeme objednat při rezervaci zájezdu,
Grecoland Club pro děti od 4 do 12 let,
Grecoteens pro juniory od 13 do 17 let sportovní týmové hry, vodní hrátky, večerní party,
NOVÉ lekce perfektního make-upu - v červenci a srpnu po předchozí rezervaci, zdarma

Internetové připojení

wifi v celém hotelu zdarma

Relaxace & wellness

Caramel Wellnes centrum - relaxační terapie, masáže, peelingy, koupele,
venkovní jacuzzi, fitness centrum se Star Trac elektronickým kardio-fitness vybavením,
rotopedy, steppery,
salón krásyElixir Beaty Spa s ayurvedou v sesterském hotelu Creta Palace

Internetové stránky hotelu

Další informace o hotelech řetězce Grecotel

Popis pokojů

Bungalov výhled na moře

Interiér 28 m², klimatizované pokoje ve vedlejších budovách v zahradě, koupelna s dvěma umyvadly a sprchovým koutem, WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 osoby a infant.

Junior suita Caramel

Interiér 40 m², klimatizované junior suity v hlavní budově, první a druhé patro, koupelna s dvěma umyvadly a sprchovým koutem, WC, balkón nebo nebo terasa. Max. obsazenost 2 osoby a infant.

Junior suita výhled na moře

Interiér 35 m², klimatizované elegantně zařízené junior suity typu open-plan s obývacím koutkem, ve druhém patře hlavní budovy, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkón s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 osoby a infant.

Junior suita (jedna místnost) s privátní zahradou

Interiér 40 m², klimatizované elegantně zařízené junior suity typu open-plan v hlavní budově v přízemí s ložnicí s king size lůžkem a obývacím koutkem s pohovkou, která může sloužit jako přistýlka pro dítě, koupelna se sprchovým koutem a WC, privátní zastřešená terasa s privátní zahradou vybavenou zahradním nábytkem, výhled do zahrady. Maximální obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Rodinná suita v hlavní budově v 1. nebo 2.patře

Interiér 50m², klimatizované rodinné suity s ložnicí a obývacím pokojem odděleným posuvnými dveřmi, v prvním a druhém patře hlavní budovy, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby, 2 děti a infant.

Bungalov Suita (jedna místnost)

Interiér 50 m², klimatizované suity typu open-plan v sekci bungalovů v zahradě, v přízemí nebo v 1. patře, koupelna s WC, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 dospělé osoby, 1 dítě a infant.

Luxury bungalov suita výhled zahrada

Interiér 55 m², klimatizované suity v sekci bungalovů v přízemí nebo v 1. patře, ložnice a obývací pokoj oddělený posuvnými dveřmi, koupelna s WC, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 dospělé osoby, 2 děti a infant.

Bungalov suita (jedna místnost) s venkovní hydromasážní vanou

Interiér 50 m², klimatizované suity typu open-plan v sekci bungalovů v 1. patře, výhled do zahrady, koupelna se sprchovým koutem a WC, terasa s venkovním jacuzzi. Max. obsazenost 2 dospělé osoby, jedno dítě a infant.

Luxury suita Caramel s venkovní hydromasážní vanou

Interiér 50 m², klimatizované suity ve druhém patře hlavní budovy, ložnice a obývací pokoj oddělený posuvnými dveřmi, koupelna se sprchovým koutem a WC, prostorná terasa s venkovním jacuzzi. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a infant.

Luxury bungalov suita s venkovní hydromasážní vanou

Interiér 55 m², klimatizované suity v sekci bungalovů v prvním patře, ložnice a obývací pokoj oddělený posuvnými dveřmi, koupelna s WC, terasa s venkovním jacuzzi. Max. obsazenost 2 dospělé osoby, 2 děti a infant.

Mezonet výhled do zahrady

Interiér 45 m², klimatizované mezonety v zahradě, ložnice v patře, obývací část v přízemí, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby, 1 dítě a infant.

Mezonet první řada výhled na moře

Interiér 45 m², klimatizované mezonety v první řadě u moře, ložnice v patře, obývací část v přízemí, koupelna se sprchovým koutem a WC, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby, 1 dítě a infant.

Dvouložnicová Caramel vila

Interiér 80 m², klimatizované jednopatrové vily v hotelové zahradě, v přízemí se nachází ložnice typu open-plan s obývací částí a koupelna se sprchovým koutem a WC, v patře je umístěna druhá ložnice s koupelnou se sprchovým koutem a WC a plně zařízená terasa s venkovním jacuzzi. Na pláži vyhrazené soukromé gazebo. Max. obsazenost 4 dospělé osoby, 1 dítě a infant.

Dvouložnicová plážová vila u moře

Interiér 65-85 m², klimatizované jednopatrové vily s přímým vstupem na pláž, v přízemí se nachází vstupní hala se šatnou, obývací pokoj a ložnice typu open-plan, koupelna se sprchovým koutem a WC. V patře je umístěna druhá ložnice s koupelnou se sprchovým koutem a WC a plně zařízená terasa s výhledem na moře. Před vilou soukromé plážové gazebo. Max. obsazenost 4 dospělé osoby, 1 dítě a infant.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

  • transfery,
  • připojištění – bližší informace zde,
  • místní taxu,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • příplatek za dětskou autosedačku,
  • více na Informace k cenám

Hygienická a preventivní opatření pro váš bezpečný pobyt

Zde naleznete přehled preventivních opatření v souvislostí s covid - 19 zavedená pro maximální bezpečnost a pohodlí hostů.
Nejsou-li pro Vás tyto informace srozumitelné, prosíme o kontaktování.
Doporučujeme seznámit se také s aktuálními informacemi k pobytu v Řecku.

Informace o destinaci

Letovisko Rethymno

Benátský přístav Rethymno je třetím největším městem ostrova Kréta a podle mnohých návštěvníků nejhezčí z celého ostrova. Najdete tu mešity, zachované turecké domy se zastřešenými balkony i zajímavé paláce benátských šlechticů, které dnes slouží kulturním institucím. Akropole starověkého Rethymna se nachází pod mohutným benátským hradem Fortezza. Středověké stavby dávají současnému živému Rethymnu zvláštní romantický ráz. Dovolená Kréta Rethymno nabízí spojení relaxace u moře s poznáním půvabného řeckého města.
Transfer z letiště v Heraklionu asi 70 minut. Více informací o Rethymno