Aktuálně není v nabídce. V případě zájmu nás kontaktujte.
Transfer taxíkem v ceně
Palubní catering
Dítě ZDARMA ubytování a strava
Přímo na pláži
Široká písečná pláž
Rodinné pokoje
Lehátka a slunečníky u bazénu a pláži bez poplatku
Plážové osušky
Vodní sporty a potápění
Dětské menu
Hlídání dětí na vyžádání
Wellness
Vyhřívaný bazén
Animační programy pro děti i dospělé
Bezbariérové pokoje
Polopenze ZDARMA

Popis hotelu

Poloha

Luxusní hotelový resort skládající se z hlavní budovy a vil je situován u 300 metrů dlouhé písčité pláže. Vzdálenost od centra Limassolu je asi 15 kilometrů, od letiště v Larnace 55 kilometrů. Hotel svým hostům bezplatně zajišťuje spojení s Limassolem 2x denně hotelovým busem.

Vybavení hotelu

V nádherných zahradách jsou zasazené dva velké sladkovodní bazény, jeden z nich s vodopády, bazén s mořskou vodou a vířivkou, sladkovodní a mořské laguny a dětský bazén. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou u bazénů i na pláži poskytovány zdarma.
Součástí komplexu jsou elegantní restaurace s místními i mezinárodními specialitami, včetně japonské kuchyně, a několik barů. O zábavu se po celý den stará animační tým. Jeho sportovní nabídka zahrnuje hodiny jógy a aerobiku, večer nechybí živá vystoupení. K vybavení hotelu patří fitness centrum, tenisové kurty, hřiště na fotbal a plážový volejbal, badminton, stolní tenis, bowling, minigolf a dětské hřiště. V areálu je také klenotnictví, internetová kavárna, půjčovna aut a kol a několik obchůdků.
Atraktivní aktivity organizuje pro děti od 3 do 12 let klub Penguin Village, je pro ně připravováno i speciální dětské menu, za poplatek lze zajistit hlídání dětí a dětské postýlky. Na pláži široká nabídka vodních sportů včetně školy potápění.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV, vybavení pro přípravu kávy a čaje, telefon, trezor a balkón nebo terasa. Internetové připojení a minibar za poplatek. Na vyžádání možnost ubytování v rodinných pokojích nebo suitách se soukromými bazény. Hotel má i pokoje vhodné pro handicapované klienty.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení obědů a večeří.

Relaxace & wellness

Lázeňské centrum Thalassotherapy Spa nabízí čtyři venkovní bazény s mořskou vodou, každý s odlišným obsahem soli a různou teplotou, parní lázně a dvě sauny, tři vnitřní vyhřívané bazény s mořskou vodou a protiproudem, jacuzzi a relaxační centrum s masážemi a kosmetickými procedurami. Vyhlášené centrum je členem World´s Leading Spa Resort.

Internetové stránky hotelu

Popis pokojů


DVOULŮŽKOVÝ POKOJ S VÝHLEDEM NA BAZÉN / NA MOŘE

Interiér 41 m², hlavní budova, na vyžádání možnost objednat CD/DVD přehrávač, video hry, DVD filmy, fax, denní tisk, wifi připojení, balkon s výhledem na bazén / na moře, možnost propojených pokojů, max. obsazenost 3 osoby.


RODINNÝ POKOJ S VÝHLEDEM NA MOŘE

Interiér 44 m², hlavní budova, druhé patro, na vyžádání možnost objednat CD/DVD přehrávač, video hry, DVD filmy, fax, denní tisk, wifi připojení, balkon s výhledem na moře, možnost propojených pokojů. Max. obsazenost 2 dospělí a 2 děti nebo 3 dospělí a 1 dítě.


ROYAL SPA S VÝHLEDEM NA BAZÉN A MOŘE

Interiér 41 m², vedlejší budova, na vyžádání možnost objednat CD/DVD přehrávač, video hry, DVD filmy, fax, denní tisk, wifi připojení, balkon s výhledem na moře a bazén, možnost propojených pokojů, max. obsazenost 2 osoby. Pokoj se nachází v sekci určené pouze pro dospělé osoby.


CITRUS DVOULOŽNICOVÁ SUITA S VÝHLEDEM DO ZAHRADY

Interiér 93 m², vedlejší budova, dvě ložnice, na vyžádání možnost objednat CD/DVD přehrávač, video hry, DVD filmy, fax, denní tisk, wifi připojení, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady, max. obsazenost 4 dospělí a dítě. Pokoj se nachází v sekci určené pro rodiny s dětmi.

Informace k cenám

Cena zahrnuje

 • ubytování se stravováním dle popisu,
 • letenky v nejnižší knihovací třídě s váhovým limitem zavazadla 23 kg,
 • letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,
 • transfery na místě vozem TAXI,
 • asistence zástupce cestovní kanceláře,
 • základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,
 • zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • připojištění – bližší informace zde,
 • místní taxu,
 • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
 • příplatek za dětskou autosedačku,
 • více na Informace k cenám

Informace o destinaci

Letovisko Limassol

Limassol, druhé největší město ostrova Kypr a populární turistické a zábavní centrum, nabízí velké množství aktivit. Rozkládá se podél 15 kilometrů dlouhého pobřeží s řadou hotelů a zábavných podniků. Dovolená Kypr Limassol to jsou také večery, které můžete trávit v barech, na diskotékách nebo poslechem buzuki v tradičních tavernách s místními obyvateli. Nechybí vodní park s tobogány, skluzavkami a řadou dalších atrakcí. Pláže jsou zde poměrně úzké, nejlepší písečná pláž v okolí Lady's Mile se táhne několik kilometrů podél východního pobřeží poloostrova Akrotiri. Půvab Limassolu spočívá především ve spojení moderního života s rušným starým městem. Městské tržnice působí orientálnějším dojmem než jinde na Kypru, obchody v uličkách starého města jsou uspořádány ještě jako za starých časů podle druhů prodávaného zboží. Koná se tu řada lidových slavností a karnevalů, v červenci festival lidového tance. Poloha Limassolu na jihozápadním pobřeží ostrova Kypr je ideálním výchozím bodem pro ty, kteří chtějí prozkoumat celý ostrov, neboť se nachází poblíž dvou historicky nejvýznamnějších míst ostrova – starověkých nalezišť Amathus, 11 kilometrů východně od Limassolu a Kourion, 19 kilometrů západně od Limassolu.

Transfer z letiště asi 45 minut. Více informací o Limassol