Dovolená a zájezdy Cancún

Více o destinaci Cancún

Luxusní letovisko s rozsáhlými možnostmi zábavy, množstvím barů, restaurací a obchodů je obklopeno průzračným, tyrkysově modrým mořem, lagunou Nichupté, bílými plážemi Karibiku. Asi 50 km jižně od Cancúnu je oblast Riviera Maya, která spolu s Kubou bývá zařazována mezi nejlepší pláže v Karibiku. Přes 100 km dlouhá nádherná pláž, s jemným bílým pískem, je lemovaná bujnou tropickou vegetací a obklopená úchvatnými mayskými památkami. Tato část Yucatánského poloostrova patří mezi nejvyhledávanější a bezesporu nejatraktivnější oblasti v celém Karibiku.Orientační ceny výletů Cancún City Tour 28 USD, Chichen Itza 99 USD (archeologické centrum mayské kultury, pyramida El Castillo, oběd), ...

Více o Cancún

Dovolená Cancún

Luxusní letovisko s rozsáhlými možnostmi zábavy, množstvím barů, restaurací a obchodů je obklopeno průzračným, tyrkysově modrým mořem, lagunou Nichupté, bílými plážemi Karibiku. Asi 50 km jižně od Cancúnu je oblast Riviera Maya, která spolu s Kubou bývá zařazována mezi nejlepší pláže v Karibiku. Přes 100 km dlouhá nádherná pláž, s jemným bílým pískem, je lemovaná bujnou tropickou vegetací a obklopená úchvatnými mayskými památkami. Tato část Yucatánského poloostrova patří mezi nejvyhledávanější a bezesporu nejatraktivnější oblasti v celém Karibiku.

Orientační ceny výletů Cancún City Tour 28 USD, Chichen Itza 99 USD (archeologické centrum mayské kultury, pyramida El Castillo, oběd), Xcaret 149 USD (přírodní rezervace, podzemní řeka, mořská fauna a flóra, život Indiánů), Tulum + Xel-Ha 139 USD (mayská pevnost s možností potápění v nádherných přírodních lagunách), ostrov Cozumel s obědem a šnorchlování 99 USD.

Nabízená pobytová místa - Cancún


Cestovní kancelář Greece Tours není pořadatelem fakultativních výletů a nenese za ně zodpovědnost. Ceny jsou orientační, nabídka výletů i jejich ceny se mohou měnit v závislosti na místě ubytování.
Vzhledem k ochranným opatřením v souvislosti s Covid -19 může být nabídka výletů omezena.